אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

logo_finel

yellow תפתח מתחמי פלאפל בריבוע בסניפי המרקט שלה

2014
קטגוריה: חדשות ישנות

ילו יוצאת במ יזם משותף עם רשת פלאפל בריבוע לפתיחת מתחמים בסניפי המרקט שלה. החנות הראשונה תיפתח במתחם ילו בגשר הירקון בתל אביב

רשת חנויות הנוחות ילו מקבוצת פז תפתח מתחמי פלאפל בסניפי ילו מרקט. ל"כלכליסט" נודע כי ילו יוצאת במיזם משותף עם רשת פלאפל בריבוע שבבעלות גיא יקר, לפתיחת סניפים בסניפי המרקט שלה. פז תקים את סניפי הפלאפל בצמוד או בתוך ילו מרקט (לפי גודל הסניף), והם יתופעלו על ידי עובדי ילו.
בפז בוחנים את הקונספט עם חנות פלאפל ראשונה שתקום בשבועות הקרובים במתחם ילו בגשר הירקון בתל אביב. סניף ילו מרקט ייפתח במקום מסעדת גשר הירקון שפעלה בתחנת הדלק, ובצמוד לו יוקם מתחם פלאפל.
יורם איל, סמנכ"ל קמעונאות פז, מסר כי גודל מתחמי הפלאפל יעמוד על כ־25 מ"ר, ופז תשקיע בהקמת כל אחד מהם 400-300 אלף שקל. זה אינו מוצר המזון המהיר הראשון שילו מציעה שאינו מוצר מדף – לצד הכריכים המוכנים הרשת מציעה ללקוחות גם נקניקיות בלחמנייה.
כיום פז מפעילה 12 סניפים בפורמט של סופרמרקט בגודל של 200-150 מ"ר. לדברי איל, "בקרוב נפתח סניף נוסף של ילו מרקט בראשון לציון, ואנחנו מתכננים להוסיף עוד סניפים. סניפי ילו מרקט מוקמים בהשקעה ממוצעת של מיליון שקל".
רשת yellow מונה 235 חנויות נוחות, מתוכן 12 סניפי מרקט ושלוש חנויות נוחות עצמאיות מחוץ לתחנות הדלק. ב־2013 גלגלה הרשת מחזור מכירות של 721 מיליון שקל.