אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

topman4

TOPMAN מגיע לישראל: 25 סניפים יוקמו בהשקעה של 35 מליון שקל

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
סקאל מביאה לארץ את מותג הגברים של רשת TOPSHOP. חנות ראשונה תיפתח בעוד חודש בקניון ארנה בהרצליה.

 

 

מותג אופנה בינלאומי נוסף נכנס לישראל: סקאל הולדינגס, שבבעלות חיים סקאל, מביאה לישראל את מותג האופנה הבריטי TOPMAN מבית האופנה של רשת TOPSHOP. חנות ראשונה של מותג הגברים תיפתח בתוך חודש בקניון ארנה בהרצליה על שטח של 800 מ"ר לצד המותג TOPSHOP. החנות השנייה תיפתח בשדרה השביעית בבאר שבע, תכיל את המותגים TOPSHOP ומיס סלפרידג' ותשתרע על שטח של 900 מ"ר. החוזים נחתמו לחמש שנים עם אופציה להארכה.

בתוך שלוש שנים מתכוונת החברה לפתוח 25 סניפים של שני המותגים שימוקמו אחד לצד השני. סקאל הולדינגס, זכיינית המותג, תשקיע בפתיחת הסניפים 35 מיליון שקל.

 

רשת TOPSHOP שבבעלות קבוצת ארכדיה העולמית הוקמה באנגליה בשנת 1964 כמחלקה קטנה בתוך חנות של רשת פיטר רובינסון בעיר שפילד באנגליה. לאחר שנה הקציבה רשת פיטר רובינסון ל-Topshop מחלקה קטנה בקומת המרתף בסניף שלה בכיכר אוקספורד. בשנת 1974 הוצאה Topshop מהמרתפים והפכה לחנות בפני עצמה. רשת הגברים של הקבוצה הושקה ב-1978 ותוך שנתיים גילגלה מחזור מכירות של יותר ממיליון פאונד, וכללה 52 סניפים.

החנות הגדולה והמצליחה ביותר של Topshop ממוקמת בכיכר אוקספורד בלונדון ו מבקרים בה למעלה מ-200 אלף לקוחות בשבוע. בשנת 2003 נפתחו הסניפים הראשונים של הרשת בישראל בקניון רמת אביב ובקניון ארנה, וכיום פרוסה הרשת בקניונים בארץ.