אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

soapandmore1

SOAP and more סגרה את שבעת הסניפים, מנהליה נעלמו

2011
קטגוריה: חדשות ישנות
ספקים מספרים כי ניסו בשבועות האחרונים ליצור קשר עם מנהלת הרשת ענבל תמרי, ללא הצלחה. במשרדי החברה אין מענה טלפוני.

 

 

בלעדי ל"כלכליסט": רשת מוצרי האווירה SOAP and more סגרה לאחרונה את סניפיה, ומנהליה נעלמו. ספקים של הרשת מספרים כי ניסו בשבועות האחרונים ליצור קשר עם מנהלת הרשת ענבל תמרי, ללא הצלחה. בסניפי החברה, ובמשרדיה הממוקמים בפתח תקווה, אין מענה טלפוני; ברוב הסניפים הקו מנותק. בענף הקניונים אישרו כי החנויות אכן נסגרו, ומתחרי הרשת מספרים כי קיבלו פניות מעובדים של החברה, שביקשו לעבור לעבוד אצלם.

SOAP and more, ששיווקה סבונים, בשמים ומוצרים לגוף, הוקמה ב־2004. החברה רשומה על שם אברהם תמרי, אך בפועל היא נוהלה על ידי ענבל תמרי ובעלה תומר וינברג. הרשת מנתה שבעה סניפים בישראל, בעיקר בקניונים: קניון גבעתיים, קניון הסיטי באשדוד, הגרנד קניון בחיפה, קניון גירון באשקלון, קניון הזהב בראשון לציון, וכן סניפי רחוב בפתח תקווה ובתל אביב. נוסף על כך היא שיווקה את מוצריה בסיטונאות.

הרשת ניסתה להתחרות ברשתות ללין וסבון, אבל בעוד שסבון וללין התרחבו ופתחו עשרות סניפים בארץ ובעולם, SOAP and more לא הצליחה להתרחב מעבר

לתשעה סניפים בשיא. ב־2007 היא הצהירה כי תפתח עד סוף אותה שנה 15 סניפים, תוכנית שלא התממשה. בינואר 2011 הודיעה כי תפתח שלושה סניפים השנה. באותה עת הודיעה הרשת כי תפתח חנות ראשונה ביפן, בהשקעה של 500 אלף דולר. על פי הודעתה היא חתמה על הסכם עם YS International, בעלת רשת חנויות אופנה ביפן, שעתידה היתה לשמש כזכיינית בלעדית של SOAP and more ביפן, ולפתוח שם עשר חנויות בתוך שלוש שנים.

"הם לא עונים לטלפונים ולמיילים", מספרת אחת מספקיות הרשת. "הם היו לקוחות שלי בעבר, חזרו לעבוד איתי לפני כמה חודשים ולא שילמו לי עד היום. באיזשהו שלב הם פשוט נעלמו". ספק נוסף של הרשת סיפר גם הוא כי ניסה ליצור קשר עם הבעלים, והביע תמיהה על כך שאינם משיבים להודעות.