אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

s_wear1

S.wear פתחה סניף בלונדון

2011
קטגוריה: חדשות ישנות

החנות נפתחה לאחרונה בקניון ווסטפילד. רשת הביגוד הישראלית בוחנת התרחבות למדינות נוספות באמצעות זכיינים

 

 

 

 

רשת הביגוד S.wear, הנמצאת בבעלות ניסים חכם, פתחה חנות ראשונה בלונדון. ל"כלכליסט" נודע כי במקביל החברה בוחנת פתיחת חנויות נוספות במדינות אחרות, שיופעלו באמצעות זכיינים.

החנות בלונדון נפתחה לאחרונה בקניון ווסטפילד בעיר, תחת השם S.wear, ומתפרשת על שטח של 80 מ"ר. החנות מתופעלת באמצעות זכיין, איש עסקים יהודי שהשקיע בפתיחת הסניף כ־150 אלף ליש"ט. בכוונת המשקיע לפתוח סניפים נוספים של הרשת באנגליה.

הסניף בלונדון הוא השני של הרשת מחוץ לישראל: הסניף הראשון נפתח בלוס אנג'לס לפני כשנתיים, אך בניגוד לחנות בלונדון מופעל באופן ישיר על ידי S.wear – ולא באמצעות זכיין. בחברה מתלבטים האם להמשיך להחזיק בחנות האמריקאית בשל קושי לתפעל אותה מרחוק ולהחדיר את המותג בארה"ב.

בתוך כך, נודע ל"כלכליסט" כי בחודשים האחרונים החלה S.wear במהלך של מיזוג חנויות המבוגרים והילדים שלה, במטרה לחסוך בעלויות התפעול. בבעלות החברה 60 חנויות, כעשר מהן הופעלו כחנויות ילדים נפרדות. מהלך המיזוג אמור להיות מושלם עד סוף הקיץ.

"אנחנו פותחים חנויות משולבות בקניונים שבהם כבר יש לנו חנויות וכן בקיונים חדשים שאליהם ניכנס", אמר ל"כלכליסט" מנכ"ל הרשת דרור לב. "המהלך יאפשר לנו לחסוך בעלויות ויהפוך את העסק ל רווחי יותר". עד כה כבר נפתחו חנויות משולבות של הרשת בקניון רננים ברעננה, בקניון ג'י בכפר סבא ובקניון עזריאלי במודיעין. בימים אלה משופצת החנות בקניון עזריאלי בחולון.