אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

HnM(1) (2)

H&M תשווק קולקציה של בית האופנה Lanvin של אלבר אלבז

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
הקולקציה של אלבז תגיע גם לחנויות הרשת בישראל. המחירים – גבוהים ב-30% ממחירי הקולקציה הרגילה.

 

 

H&M הודיעה על שיתוף פעולה עם בית האופנה Lanvin של מעצב העל הישראלי לשעבר אלבר אלבז, שהקולקציה שלו תגיע גם לחנויות הרשת בישראל.

הקולקציה אשר עוצבה על ידי אלבר אלבז ולוקאס אוסינדריוור, מעצב בגדי הגברים, תוצע למכירה ב-23 בנובמבר בכ-200 חנויות H&M ברחבי העולם, ובהם בארבע חנויות הרשת בישראל – קניון עזריאלי בתל אביב, קניון מלחה בירושלים, הגרנד קניון בחיפה וג'י כפר סבא. הקולקציה תכלול 30 פריטי לבוש ו 15 אקססוריז לנשים ו 25 פרטי לבוש ואקססוריז לגברים.

המותג Lanvin מצטרף לשורה ארוכה של קולקציות שעוצבו עבור H&M בעבר על ידי קרל לגרפלד, סטלה מקרטני, קום דה גרסון, סוניה ריקל, ג'ימי צ'ו, קיילי מינו, מדונה ועוד.

המחירים שנגבים עבור הקולקציות גבוהים בכ- 30% מהמחירים של הקולקציות הרגילות בחנויות אולם עדיין זולים בהרבה מהמחירים שגובים המעצבים על הקולקציות בחנויות שלהם.

הקולקציה של Lanvin תיחשף ברחבי העולם באמצעות סרט שיושק ב-2 בנובמבר באתר החברה.

אלבר אלבז מסרH&M ": פנו אלינו לשתף עימם פעולה על מנת לתרגם את החלום שיצרנו עבור Lanvin לקהל רחב יותר, שמוכן לשלם עבור איכות. אמנם אמרתי בעבר שלעולם לא אצור קולקציה לשוק הרחב, אך מה שעניין אותי כאן היה הרעיון שH&M בוחרת ביוקרה, יותר מאשר החשיפה של Lanvin לציבור הרחב. זה היה עבורי תרגיל יוצא מן הכלל, שבו שתי חברות שנמצאות בשני קצוות שונים יכולות לעבוד יחד, לאור העובדה שהפילוסופיה שלהן משותפת – שתיהן רוצות להביא אושר ויופי לגברים ונשים ברחבי העולם".

מרגרטה ון דן בוש, מנהלת שיתופי הפעולה ב מרגרטה ון דן בוש: " בH&M  אנחנו מתלהבים מאוד מהקולקציה של Lanvin ל H&M, זהו רגע מרגש מאוד.Lanvin   תביא לH&M-  את המסורת הצרפתית היוקרתית שהיא גם מודרנית ועליזה. זו קולקציה מאוד אופיינית ל Lanvin ונעשה בה שימוש בעיצוב ובתפירה האיכותיים שלהם, עם התמקדות רבה בפרטים ובגזרות, הן בבגדי הנשים והן בבגדי הגברים. ההשקה בנובמבר תהיה מלאה בהפתעות נפלאות" אומרת.