אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

hnm1(1)

H&M תפתח החודש חנויות בהרצליה ורחובות

2011
קטגוריה: חדשות ישנות
זכיינית H&M בישראל תפתח חנות בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה ב-18 באוגוסט, וחנות בקניון רחובות ב-25 באוגוסט.

 

חנות שביעית ושמינית ל-H&M בישראל: זכיינית H&M בישראל מאץ' ריטייל, תפתח חנויות חדשות בהרצליה וברחובות. החנות בהרצליה תיפתח ב- 18 באוגוסט בקניון שבעת הכוכבים, והחנות ברחובות כשבוע לאחר מכן ב- 25 באוגוסט בקניון רחובות.

 

בדומה לפתיחות הקודמות של הרשת בישראל, גם בפתיחות הבאות – תחלק הרשת ביום הפתיחה ל- 100הראשונים שייכנסו לחנויות,כרטיס מתנה, שממנו ניתן ליהנות כבר באותו היום לקניות בחנות!

החנות בקניון שבעת הכוכבים משתרעת על פני שתי קומות בשטח כולל של 1500 מ"ר, שטח החנות במתחם החדש של קניון רחובות: 1350 מ"ר. שתי החנויות יציעו פריטי לבוש לנשים, גברים, ילדים ותינוקות. ב-2012, הרשת תפתח חנות נוספת בקיריון.

שתי החנויות החדשות של הרשת , שיציעו, בין היתר, את קולקציית סתיו 2011, מצטרפות לחנויות שכבר פועלות היום בישראל – בקניון עזריאלי בתל אביב, בקניון מלחה בירושלים, בגרנד קניון בחיפה, במרכז G בכפר סבא, בקניון הגדול בפתח תקווה ובקניון השרון בנתניה.

"הלקוחות הרבים והנאמנים שביקרו בששת הסניפים שהקמנו בשנה וחצי לפעילותנו בישראל משקפים את הצלחת המותג בישראל ואנו שמחים להמשיך ולהביא את הבשורה לקהלים חדשים" נמסר ממאץ' ריטייל, זכיינית H&M בישראל.

לאחרונה הודיעה רשת האופנה על שני שיתופי פעולה – עם בית האופנה האיטלקי ורסאצ'ה (Versace) ועם הכדורגן דייויד בקהאם. דונטלה ורסאצ'ה תעצב קולקציה ל-H&M שתימכר ב-300 חנויות ב-40 מדינות ברחבי העולם, ב-17 בנובמבר. הקולקציה תימכר גם בישראל. במסגרת שיתוף הפעולה עם בקהאם, הוא ימכור באופן בלעדי את ליין ההלבשה התחתונה החדש שלו לגברים בכ-1,800 חנויות H&M, ב-40 שווקים בעולם, כולל ישראל. הפריטים הראשונים יגיעו לחנות החל מ-2 בפברואר 2012.