אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

guess_1(2)

Guess בוחנת כניסה לישראל

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
נציגי החברה נמצאים בימים אלה בישראל ונפגשו עם כמה גופים, לרבות חברת אינטר ג'ינס מקבוצת MGS, המשווקת בישראל את התיקים של Guess

 

 

חברת האופנה הבינלאומית Guess בוחנת פתיחת חנויות בישראל. נציגים של החברה העולמית נמצאים בימים אלה בארץ, וכבר נפגשו עם כמה גופים, לרבות חברת אינטר ג'ינס מקבוצת MGS, המשווקת בישראל את התיקים של Guess. בעבר נמכרו בגדי אופנת Guess בחנויות המשביר לצרכן, אך כיום היא אינה משווקת אופנה בישראל. סקאל משווקת את הנעליים של המותג, וישנם זכיינים נוספים המייבאים שעונים, תכשיטים, משקפי שמש של המותג, ועוד.

מנכ"ל אינטר ג'ינס מאיר מאירוביץ' אמר אתמול ל"כלכליסט" כי "אנחנו כל הזמן בקשר עם Guess. הם בוחנים את השוק הישראלי במשך זמן רב, בעיקר אם להיכנס לעולם קמעונאות האופנה. כל החלופות נבדקות, וגם אנחנו באינטר ג'ינס בוחנים זאת".
גורם בשוק אמר אתמול ל"כלכליסט" כי Guess בוחנת האם לתת לפקטורי 54 את ה זיכיון המקומי למוצרי אופנה, אך לדברי מקורבים לפקטורי 54, הנושא אינו עומד על הפרק כרגע.
חברת האופנה Guess נוסדה בארה"ב ב־1981 על ידי האחים מרציאנו, מהגרים מצרפת. כיום מפעילה גס 1,210 חנויות ביותר מ־80 מדינות. בשנה שהסתיימה ב־28 בינואר 2012 דיווחה החברה על הכנסות של כ־2.7 מיליארד דולר ועל שיעור רווחתפעולי של 14.8% מההכנסות.