אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

logo

פרופיט- profit

קטגוריות: כושר ולייף סטייל

עדכון אחרון: 14/09/2016

בשני העשורים האחרונים הקמנו והפעלנו עשרות מועדוני בריאות וכושר ברחבי ישראל . נסעו בעולם לכנסים ולימודים אצל הארגונים המובילים על מנת לעמוד תמיד בחזית הידע.

אך עד היום לא פתרנו  שתי בעיות מרכזיות. הראשונה למה כלכך מעט מהאוכלוסייה משתתף בפעילות גופנית סדירה, פחות מ-10% מאוכלוסיית ישראל. והבעיה השנייה למה כל כך הרבה נוטשים.

פרופיט מביאה פתרון פשוט לשתי הבעיות המרכזיות הללו באמצעות מודל של מועדון מקצועי ואיכותי במחיר הנמוךב-50% ויותר מעלות המנוי החודשית המקובלת היום.

אנחנו יודעים שמעל 60% מההתנגדויות לרכישת וחידוש מנוי נובעות מסוגיית המחיר.

אנחנו גם יודעים שרוב המתאמנים פורשים כיוון שקרוב ל-60% עד 70% מהם מגלים שהמחיר לא מצדיק את תדירות הביקור שלהם במועדון הכושר.

כ-70% בממוצע ממנויי מועדוני הכושר משלמים על פעילויות שאינם לוקחים בהם חלק, כגון הפעילויות הקבוצתיות. לא משתתפים אך משלמים ביוקר.

פרופיט מציעה מודל פשוט הכולל מועדון כושר ענק ומאובזר במיטב הציוד. כאן לא חוסכים!

סטודיו פתוח לאימונים בקבוצות קטנות

גם כשתחליטו לקחת פסק זמן מהחברות הפעילה במועדון, זה לגמרי בסדר.

אתם ממש לא צריכים "סיבה מוצדקת" לצורך ביצוע הפסקת פעילות.

אנחנו מאמינים שתמיד תישארו החברים של המועדון גם בתקופות שאתם מתאמנים ומשלמים על כך וגם בתקופות של פסק זמן שבהם אינכם משלמים על המנוי.

אנחנו לא מאמינים ולא רוצים שתהיו מתוסכלים בתקופות שאין באפשרותכם להתאמן והתשלום החודשי יורד בכל זאת.

הפחתנו עלויות ניהול, שכ"ד, מכירות, שיווק וגם מתח רווחים על מנת  לאפשר לכם לקיים אורח חיים בריא מבלי לשבור תוכניות חיסכון. בלי לעשות חשבון כל חודש מחדש האם שווה להמשיך את הפעילות-זה פשוט כל כך זול או כמו שאנחנו אוהבים להגיד, בפרופיט גם הארנק שלך יישאר בכושר ולא יכאב לך בלב ובעיקר בכיס גם בחודשים שהתאמנת פחות מהרגיל.