אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

baner logo

עראיס אקספרס

קטגוריות: מזון מהיר

עדכון אחרון: 23/07/2019

הרשת חתומה על קוד אתי לזכיינות

מה זה עראיס אתם שואלים?
העראיס שזוכה לאהדה גדולה בישראל נחשב לאחד המאכלים הסוריים והלבנונים המפורסמים ביותר בעולם הערבי, ניתן להכין אותו עם בשר או עוף כארוחה משולבת.
הוא נחשב למאכל קל להכנה, המרכיבים שלו יחסית נפוצים וניתן למצוא אותם בזמינות גבוהה יחסית ברחבי המזרח התיכון. ניתן להכין עראייס על גז או על גריל פחמים.

אבל מה זה בעצם?
העראיס הוא רבעי פיתה ממולאים בעיסות בשר מתובלות בתערובת של תבלינים מזרחיים, אשר עוברים יחד עם הפיתה צלייה על האש.
כתוצאה מכך, מתקבלת פיתה קריספית צלויה היטב מבחוץ אשר סופגת חלק מטעמי הקציצה, בעוד והחלק הפנימי של המאכל: הקציצה – שומרת על המיצים שלה ולא מתייבשת. ממש ללקק את האצבעות.
למה להיות זכיין של עראיס?
אנו מציעים זכיינות משתלמת בשוק, אשר באה לידי ביטוי בעלות הקמת סניף נמוכה ביחס לזכיונות המוצעים, מודל עיסקי שמוכח כמוצלח ומציג רווחיות נאה לזכיין.
הרשת מסייעת בגיוס מימון להקמת סניף..
הרשת מספקת לאורך כל הדרך, גם בשלבים שלפני הקמת הסניף את כל התמיכה וההדרכה הנדרשים להקמת סניף פעיל של עראיס.
הרשת חתומה ומחויבת לקוד האתי בזכיינות ונהנית מאיכות ניהולית גבוהה, רשת עראיס הינה מבית הניהול של רשת "אושי אושי" המצליחה.
פתיחת הסניף
עוד בטרם פתיחת הסניף, עוברים הזכיינים של רשת עראיס תקופת הכשרה בסניף אחר שהוא כבר פעיל. במהלך ההכשרה לומדים הזכיינים כל מה שצריך בשביל להפעיל סניף של הרשת. לאחר מכן, בשלבי פתיחת הסניף, מעמידה הרשת לטובת הזכיינים צוות הקמה מנוסה ועתיר ידע אשר מדריך ומלווה את הזכיינים למשך כל תקופת הרצת הסניף.
לאחר הקמת הסניף
לאחר הקמת הסניף, נהנים הזכיינים של עראיס בתמיכה שוטפת, בקרה, הדרכה ועוד. הזכיין לא נשאר לבד. הוא מלווה לאורך כל תקופת הסכם הזיכיון.
שוקלים לרכוש זיכיון ולהיות בעלים של עסק עצמאי? זכיינות של עראיס יכולה להתאים לכם בול.
אתם כמו יתר הזכיינים, תיהנו מהקונספט החוויתי שיצרנו, ממיקומים מובילים בתנאי שכירות מצוינים וממודל עסקי זכייני מנצח שאין לו מתחרים כיום בשוק.