אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

new_logo_2015_

ביג אפל פיצה

קטגוריות: פיצרייה ואוכל איטלקי

עדכון אחרון: 06/10/2016

זהו סיפור על חזון גדול, מתכון מנצח, והרבה אהבה…

הכל
התחיל בשנת 1986 כאשר חיים קדם פתח את הסניף הראשון של ביג אפל פיצה בירושלים במדרחוב בן יהודה רחוב דורות ראשונים. לחיים קדם היה חלום להביא את הרוח הניו-יורקית לארץ הקודש ולמלא את רחובות ירושלים בריחות משכרים של מאפה בצק וליצור חוויה ייחודית שאנשים ישמחו לחזור ולחוות אותה כל פעם מחדש. הוא החל לעבוד ולהכין מגשים ואט אט האווירה, המיקום ובעיקר המתכון של פיצה דקה ופריכה, החלו לסחוף אחריהם קהל אוהדים הולך וגדל. במהרה חלומו של חיים קדם התגשם וכיום רשת ביג אפל פיצה מהווה מותג ירושלמי מוכר ואהוב.

כעשור לאחר ההצלחה בירושלים, החליט חיים קדם לפתוח סניף חדש של ביג אפל פיצה גם בעיר הדרומית אילת. סניף אילת זכה גם הוא להכרה ומיתוג וכיום מהווה אחד ממקומות הבילוי המובילים בעיר אילת.

ירושלמים מקומיים ואלפי תיירים באים לאכול סלייס או מגשי פיצות שלמים בסניפי רשת ביג אפל פיצה ונהנים מחוויה ירושלמית ניו-יורקית ייחודית. הסניף הראשי במדרחוב בן יהודה בירושלים, כלל קומה שלמה אשר בה היו בעבר תמונות, סיפורים וזכרונות מבקרים ותיירים שנשמרו ונאספו במשך השנים כספר זיכרונות גדול ומרשים. בגלרית " ספר זכרונות " תוכנו לראות את התמונות והחוויות מימיה הראשונים של רשת ביג אפל פיצה.

בשנת 2000 הלך לעולמו חיים קדם, ואת מקומו בניהול רשת ביג אפל פיצה המובילה בירושלים, תפסו שני בניו, אשר המשיכו את מסורת האפייה של פיצה דקה, פריכה ומלאת אהבה.

תחת ניהולם רשת ביג אפל פיצה הלכה וגדלה וכיום היא מונה 11 סניפים מנצחים ברחבי הארץ: