אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

burger_ranch_newlogo(3)

5 זכייני בורגראנץ' לביהמ"ש: "מפרקי החברה התעלמו מכל פניותינו"

2013
קטגוריה: חדשות ישנות

הזכיינים טוענים שבעלי התפקיד בתיק הפירוק לא מסרו להם מידע על ההליכים. השופטת מיכל אגמון־גונן הורתה למנהלים המיוחדים להגיב לבקשה בתוך 7 ימים ולוודא שאין עוד מקרים דוגמת המבקשים
זכיינים של בורגראנץ' פנו למחוזי בתל אביב בטענה שבעלי התפקיד בתיק הפירוק לא מסרו להם מידע על ההליכים בתיק והתעלמו מפניותיהם. הזכיינים טוענים באמצעות עו"ד עידו מוניץ שלא קיבלו הודעות על הצעות ההסדר (שבוטלו לבסוף) ועל אסיפות הנושים. כפי שפורסם ב"כלכליסט", לפני כשבוע וחצי פסלה השופטת מיכל אגמון־גונן בפעם השנייה את ההסדר שגיבשו הכונס עו"ד שלמה נס והמנהלים המיוחדים עו"ד שאול ברגרזון ורו"ח אלי שפלר, לאחר שקבעה שהנושים שוב לא נחשפו למידע מהותי על מעמדה של חברת פז, שהיתה בעלת הרשת עד 2006. לטענת הזכיינים, החוב כלפיהם התגבש בתקופה שבה פז היתה הבעלים. תביעת החוב של חמשת הזכיינים עמדה לטענתם על 1.7 מיליון שקל.
לפי הנטען, עו"ד אמיר דולב ממשרד ברגרזון אמר להם שתביעת החוב שלהם אושרה, כך שהם נחשבים נושים רגילים של בורגראנץ'. הזכיינים טוענים שפנו שוב ושוב לבעלי התפקיד, "אולם לא זכו לכל תגובה, למעט טענה עלומה שנמסרה בעל פה ושלפיה חבות קופת הפירוק למבקשים מכוח תביעת החוב שאושרה, הומחתה כביכול לצד שלישי". השופטת אגמון־גונן הורתה למנהלים המיוחדים להגיב לבקשה בתוך 7 ימים והוסיפה ש"כדי לוודא שאין עוד מקרים דוגמת המבקשים, יצרפו המנהלים רשימה של כל תביעות חוב שהתקבלו, בציון גובה החוב שאושר לכל אחד".