אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

Crocs_logo(1)

שוקינג: חברת קרוקס בסכנת סגירה

2013
קטגוריה: חדשות ישנות

צרנית הכפכפים הידועים לשמצה מדווחת על ירידה ב רווחים בשל "מזג אוויר קר מהרגיל" | אנחנו מעדיפים להאמין שאנשים פיתחו חוש סטייל
נעלי הגומי ששיגעו את העולם מגלות סימנים של דעיכה. קרוקס, אחד הפריטים שנחשבים ל"נואו-נואו" בעולם האופנה (בייחוד בשילוב קטלני עם גרביים), דיווחה השבוע על נפילה של 43% ברווחיה ברבעון השני של השנה וסיפקה תחזית נמוכה מן הצפוי לרבעון הנוכחי. אתר הדיילי מייל, מדווח כי החברה מייחסת ירידה זו למזג האוויר הקר מהרגיל וירידה ב ריבית לצרכן.

על אף שזהו מיני נצחון לעדת הפאשניסטים, בכל זאת מדובר במשבר של חברת ענק – הכולל הפסדים, פיטורים וצרות נוספות. זהו יום עצוב לא רק עבור העובדים, אלא גם לקהל מעריצי הנעליים המחוררות. בין חובבי הז'אנר מצאנו את וופי גולדברג, רוזי אודונל, סטיבן טיילר, ברוק שילדס וגם, תאמינו או לא, ריהאנה שכדרכה בחרה בגרסה היותר סטייליסטית של חברת הנעליים, אם ניתן לקרוא לזה כך.

החברה במתכונתה הנוכחית קיימת מ-2002, ודגמיה הראשונים היו מיועדים לטיולים, בשל העובדה שאינה מחליקה בקלות והסוליה אינה משאירה סימנים. לא עבר זמן רב והקרוקס הפכו לתופעה כלל עולמית ויועדו לא רק להליכות, אלא לסידורים, למשרד ויש כאלו שהאמינו כי הנעליים ראויות לסיבוב גם בשעות הערב.

הבאזז ההיסטרי סביב הנעליים לא שינה את העובדה שהן "מעט" מאותגרות אופנתית. בשל כך בשנים האחרונות החברה ניסתה את מזלה עם דגמים חדשים מדי עונה שיוצאים מהמסגרת המגושמת והמוכרת.