אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

supersal1(1)

שופרסל מוחקת את תת-הרשת "שופרסל ביג"

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
תסב את כל 32 סניפי "שופרסל ביג" ל"שופרסל דיל". תרחיב את "שופרסל אקספרס" ל-100 סניפים תוך 5 שנים ותגדיל את שטחי המסחר ב-20%.

 

 

רשת שופרסל , שבבעלות קבוצת אי.די.בי ושולם פישר, מוחקת את תת-הרשת "שופרסל ביג" ותסב את כל 32 סניפי תת-הרשת ל"שופרסל דיל" – כך הכריזה היום (ב') הנהלת הרשת. בתום המהלך תמנה תת-הרשת "שופרסל דיל" 75 סניפים.

הנהלת הרשת נימקה את המהלך כדרישה של הלקוחות לפריסה רחבה יותר של "שופרסל דיל", ולא בחוסר יכולת התמודדות של הפורמט "שופרסל ביג" עם התחרות הקשה בשוק וההליכה לכיוון המחיר.

לדברי מנהל העסקים הראשי של שופרסל, ריצ'רד הנטר, במקומות שבהן שופרסל הסבה את סניפי "שופרסל ביג" ל"שופרסל דיל", המכירות עלו בעשרות אחוזים.

במסגרת פריסת התוכנית האסטרטגית של הרשת ל-5 השנים הקרובות, הכריזה שופרסל על הרחבת שטחי המסחר ב-20%, הסתערות על שוק חנויות הנוחות והרחבת מתחמי הבריאות ברשת.

בכוונת הרשת להרחיב את פריסת פורמט "שופרסל אקספרס" ל-100 סניפים בתוך 5 שנים. כמו כן, עד לשנת 2015 תרחיב הרשת את שטחי המסחר ב-20%, תוספת של 100 אלף מ"ר, צעד שמשמעותו פתיחה מאסיבית של סניפים. בתקופה שבין דצמבר 2010 ועד לסוף הרבעון הראשון של 2011 יתווספו לרשת 6 סניפים.

"שופרסל הולכת לעשות קפיצת מדרגה חדשה. כשתבחנו אותנו בעוד שנתיים, נוכל להראות תוצאות טובות יותר ממה שהצגנו", אמר רפי ביסקר, יו"ר משותף של שופרסל.

לדברי אפי רוזנהויז, נשיא ומנכ"ל שופרסל, "אנחנו עוסקים בנושאים שישנו את פני החברה. כל המהלכים האלה יביאו לשיפור במכירות חנויות זהות ולשיפור במכירות למ"ר".

שופרסל נכנסת לתהליך מואץ של פתיחת סניפים. עד שנת 2015 תגדיל הרשת את שטחי המסחר ב-20%, תוספת של 100 אלף מ"ר.

לפני שבועיים נפתח סניף של"שופרסל דיל" בנהריה, ובשבוע שעבר נפתח סניף של "שופרסל שלי" בתל-מונד.