אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

caffejoe1

רשת קפה ג'ו תפעיל סניף בחניון הנתיב המהיר תמורת 22.5 אלף דולר בחודש

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
הרשת זכתה בהתמחרות להפעלת בית הקפה בטרמינל "חנה וסע" שבמחלף שפירים לעשר השנים הבאות.

רשת קפה ג'ו תפעיל את בית הקפה במתחם "חנה וסע" של פרויקט הנתיב המהיר לתל אביב כך נודע לדה מרקר.  הרשת גברה על שאר מתחרותיה בענף בהליך התמחרות ממושך שערכה זכיינית הפרויקט, קבוצת שפיר הנדסה, שבבעלות האחים שפירא. רשת קפה ג'ו תשלם 22.5 אלף דולר בחודש לשם שכירת שטח, שבו תפעיל בית קפה או חנות לממכר אוכל קל ושתייה בטרמינל הנוסעים שבחניון. ההתקשרות היא לחמש שנים עם אופציה לחמש נוספות. השטח המושכר משתרע על 85 מ"ר, לצד רחבה של 150 מ"ר ליושבי המקום. רשת קפה ג'ו, שבבעלות דיוויד קליין ודב גולדפרב, מפעילה 64 סניפים ברחבי המדינה. הסניף בנתיב המהיר יופעל בידי זכיין.

חניון "חנה וסע" שבמחלף שפירים מאכלס 2,000 מקומות חנייה. חניון זה צפוי לקלוט נהגים שיחנו את רכבם לפני הכניסה לנתיב המהיר, ויעשו שימוש בשאטלים (אוטובוסים) שיסיעו אותם למרכז תל אביב ולרמת גן.

בחודשים הקרובים צפויה שפיר להגיש כמה בקשות נוספות לקידום מיזמי פיתוח עסקי במתחם הפרויקט, במטרה למנפו לצורך הגדלת הכנסותיה מגביית האגרה בנתיב. גולת הכותרת של עירוב השימושים במתחם "חנה וסע" היא האופציה להקים ולהפעיל במקום תחנת דלק. לאחר שנתיים של עיכובים, הודיעה באחרונה המדינה לזכיינית כי לא תתנגד להקמת תחנת דלק במקום – ואולם הקמת התחנה תידרש בהליכים סטטוטוריים מורכבים שיוטלו על שפיר.