אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

fox_logo

רשת פוקס הישראלית תפתח סניף ברמאללה

2013
קטגוריה: חדשות ישנות

החברה הישראלית תפעיל באמצעות זכיין מקומי חנות בגדים בקניון מקומי, במהלך שכבר זכה להתנגדות אזרחים פלסטינים. "ישראל היא האויב וההנהגה רק רוצה לזכות באמונה", התלוננו
רשת פוקס הישראלית עומדת לפתוח סניף ראשון ברמאללה, כך נודע היום (א') ל-ynet. החנות הייעודית, שתופעל באמצעות זכיין מקומי, תמכור בגדי נשים, גברים וילדים.

בימים האחרונים נתלה שלט פרסום על אחד ממרכזי המסחר בעיר, ובו נכתב כי רשת הביגוד והעיצוב הביתי עתידה להקים סניף במקום. לצד הבעת תמיכה מצד לקוחות פלסטינים פוטנציאליים, עורר העניין סערה ברשתות החברתיות בקרב פעילים פלסטינים שמתנגדים בכל תוקף לנורמליזציה מול ישראל ולמכירה של מוצרי חברות ישראליות בתחומי הרשות.

אחד הפעילים שמחו על המהלך הביע תרעומת על כך שהתיאום הביטחוני עם ישראל מביא עמו גם שיתוף פעולה כלכלי, ופעיל אחר תקף את הנהגת הרשות וטען כי "תנועת פתח ממשיכה לזלזל בייסורים של תושבי הגדה המערבית. היא עושה הכול כדי לזכות באמון הישראלי ומנסה לשתף איתם פעולה ברמה הגבוהה ביותר למרות שהם האויב של העם הפלסטיני".

נכון לסוף 2012, החזיקה קבוצת פוקס ב-135 חנויות בישראל וב-245 חנויות מחוצה לה, תחת שמות המותגים FOX ו-F&X. בין היתר, פועלת החברה בקפריסין, סינגפור, תאילנד, מונגוליה ורוסיה. במקביל, עוסקת החברה במכירה סיטונאית של פריטי המותג FOX דרך האינטרנט גם בגיאורגיה ובגרמניה.

קבוצת פוקס מחזיקה גם במותג FOX HOME ובבעלות חלקית ברשתות בילבונג, ללין וסאקס. היא הזכיינית של אמריקן איגל ותפתח בקרוב בארץ חנויות של מותג אופנת הילדים THE CHILDREN'S PLACE.