אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

MAX_BRENNER

רשת מקס ברנר מגיעה לרוסיה

2014
קטגוריה: חדשות ישנות

לאחר פתיחה של יותר מ-50 סניפים של רשת השוקולד ברחבי העולם, מגיעה מגיעה מקס ברנר גם לרוסיה. הסכם ה זכיינות במוסקבה כולל פתיחה של 20 סניפים בחמש השנים הקרובות

רשת מקס ברנר חנכה אתמול (ב') את בר השוקולד הראשון ברוסיה. הסניף נפתח בשדרות צבטנוי (TsvetnoyBulvar), במרחק הליכה מהכיכר אדומה ומתאטרון בולשוי. רוסיה נחשבת לאחת מצרכניות השוקולד הגדולות בעולם, הצורכת לבדה קרוב ל10% מצריכת השוקולד העולמי.
גם ברוסיה, כמו במדינות הנוספות (למעט ארה"ב), בר השוקולד מופעל על ידי זכיין מקומי. קבוצת shokoladnksta, אחת ממפעילות בתי הקפה הגדולות במדינה, נבחרה להחזיק בזכיינות הרשת במדינה. בהסכם הזכיינות התחייבה הקבוצה לפתוח 20 ברי שוקולד נוספים בחמש השנים הקרובות.
בחודשים האחרונים נפתחו ברי שוקולד של הרשת גם ביפן, בארה"ב ובאוסטרליה ובשנים האחרונות פתחה הרשת 53 סניפים ברחבי העולם, מרביתם במודל הזכיינות (אוסטרליה – 35, ישראל – 6, ארה"ב – 5, סינגפור – 3, יפן – 2, פיליפינים – 1 , רוסיה – 1).
הסניף ברוסיה, המעוצב באותו העיצוב של סניפי הרשת ברחבי העולם, יציע את תפריט מוצרי השוקולד של הרשת ובכלל זה כוסות חיבוק, פיצת שוקולד ופונדו שוקולד. הסניף ברוסיה כולל גם חנות למכירת מוצרי הרשת המיוצרים במפעל החברה בבית שמש.
עו״ד מייק אבנר, חבר הנהלת קבוצת שטראוס ויו"ר מקס ברנר, אמר לרגל פתיחת הסניף ברוסיה: "פריסתה של מקס ברנר למדינות נוספות בעולם מאפשרת לנו להביא את המוצרים הייחודיים של הרשת לצרכנים נוספים שמתאהבים בקונספט שפותח כאן בישראל.
"אנו שמחים על כך שיותר אנשים בעולם יצטרפו לתרבות השוקולד החדשה שמפיצה הרשת, ובטוחים כי שיתופי הפעולה שלנו עם שותפים מקומיים במדינות השונות יוכיחו את עצמם ויאפשרו לנו להמשיך ולהתרחב למדינות נוספות בעתיד".