אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

AngloSaxon_1

רשת התיווך אנגלו סכסון מתרחבת: פתחה 4 סניפים חדשים בפריפריה

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
שוק הנדל"ן המקומי חוזר למיטבו. ה ביקושים לדירות יד שנייה ניכרות הן בקרב משקיעי הנדל"ן והן בקרב הרוכשים למגורים. אנגלו סכסון החליטה הפעם לפתוח סניפים לא במרכז הארץ אלא בפריפריה: עכו, כרמיאל, נתיבות ודימונה

אחרי כמה חודשים רצופים בהם מחירי הדירות ירדו והביקושים צנחו, שוק הנדל"ן בישראל חוזר למיטבו. זו הסיבה שרשת התיווך אנגלו סכסון פתחה לאחרונה 4 סניפים חדשים נוספים. לא באזורי הביקוש במרכז הארץ אלה בפריפריה: עכו, כרמיאל, דימונה ונתיבות.

"החלטנו לחזק ערים חדשות שבהן לא היו לנו סניפים" מסבירה בתגובה עדינה חכם, מנכ"לית רשת אנגלו סכסון. אחת הסיבות לעלייה בביקושים באזורים שבהן פתחנו סניפים היא הקרבה למכללות, כמו בכרמיאל או בגליל המערבי, שמושכת משקיעים".

לדבריו של אברהם קלוזנר, זכיין הסניף החדש של אנגלו סכסון בדימונה, הבחירה בעיר לא הייתה מקרית. כיום מונה דימונה כ- 40 אלף תושבים ובשנים הקרובות מספר זה יעלה באופן ניכר, הכל בזכות הקמת עי הבה"דים בנג. אך לא רק, גם בשל הקמת תחנת הכוח הפרטית בסמוך לעיר, מושכת לדימונה עובדים רבים מאזור הדרום. הם כמובן זקוקים למגורים ובין היתר מחפשים דירות יד שנייה למכירה.

"בחמש השנים האחרונות עלו הביקושים לדירות בדימונה, ואתם עלו גם מחירי הדירות בעיר. כ-700-800 משקיעים חדשים נכנסו לעיר בשלוש השנים האחרונות והם מהווים את רוב הביקושים, בעיקר לדירות שמחירן נע בין 300 ל-500 אלף שקל (דירות שלושה-ארבעה חדרים), ושיניבו בין 8% ל-9% תשואה. מדובר בדירות שניתן להשכיר במחירים של 2,000-2,500 שקל לחודש", מוסיף קלוזנר.

גם בדימונה התמונה די זהה – האוכלוסייה גדלה ואיתה גם הביקושים לנדל"ן, הן בקרב המשקיעים והן בקרב הרוכשים דירות למגורים. ההגירה החיובית חייבת את הצלחתה לרבבות אנשי היי-טק, אוכלוסייה חרדית ומשפרי הדירות המגיעים אל נתיבות מאזור המרכז ומאזור ירושלים.

לדברי עדי קלימיאן, זכיין הסניף בנתיבות אומרת: "באחרונה נכנסו לעיר יזמי נדל"ן, וכיום נבנות יותר מ-1,000 דירות חדשות בשכונות חדשות. כמו כן, הטבות המס עדיין מושכות אנשים מבחוץ להגיע ולרכוש דירה למגורים בנתיבות".

 

מעוניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן