אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

רשת דיאדה סוגרת שניים מתוך ששת הסניפים

2011
קטגוריה: חדשות ישנות
חיסלה את הסניף במודיעין ותסגור בחודש הבא גם את הסניף ברעננה, בהמשך לסגירת הסניף בגן שמואל. דיאדה: זה חלק מתהליך התייעלות וצמיחה, בשנה הבאה נפתח סניף בחולון.

 

 

בלעדי ל"כלכליסט": רשת דיאדה סוגרת שני סניפים, במודיעין וברעננה, בעקבות תהליך התייעלות ברשת – כך נודע ל"כלכליסט". בעבר כבר סגרה הרשת את הסניף שפעל בגן שמואל. הרשת מתמחה בסדנאות בתחומי היריון, לידה והורות, בפעילויות לילדים ובמוצרים לתינוקות. בעלת הרשת היא ענת אגמון, אשתו של איש העסקים מריוס נכט, ממייסדי חברת צ'ק פוינט.

ב־30 ביוני נסגר הסניף בקניון עזריאלי במודיעין, ומוצרי החנות נמכרו בהנחות ניכרות – זאת אף שהחוזה בין החברה לבין הקניון טרם הגיע לסיומו. יתרה מכך: דיאדה לא יכלה לפרוש מהחוזה החתום לפני תום השנה, ותמשיך לשאת בעלויות השכירות עד שיימצא שוכר חלופי.

באוגוסט צפוי להיסגר המתחם ברעננה, הכולל גם בריכה בהפעלת רשת עולם המים של אורי סלע, החולק עם דיאדה גם את המתחם בגלילות ומפעיל את הבריכה בסניף בנמל תל אביב.

עם תום הפעילות במתחם ברעננה ימשיכו לפעול הסניפים בגלילות, בבית חנה בתל אביב ובנמל תל אביב, כמו גם החנות ברמת השרון. בדיאדה מתעתדים לפתוח סניף חדש בחולון, הממותגת כ"עיר הילדים", לקראת 2012. ברשת מדווחים כי העירייה תומכת בתוכנית ומתכוונת לסייע בקידום המרכז החדש.

במכתב שנשלח ללקוחות סניף מודיעין נכתב בין השאר: "לאחר שש שנות פעילות במודיעין, עוד מתקופת ראשית צמיחתה של העיר ולמרות התגובות האוהדות בקרב לקוחותינו בעיר, אנו נאלצים לסיים את פעילותינו בקניון עזריאלי. לצערנו, התנאים המסחריים אינם מאפשרים לנו להמשיך ולתת את השירות הטוב ביותר שאליו אנו מחויבים תוך שמירה על איכות המוצרים. במציאות זו, סגירת המרכז הנה הדרך היחידה עבורנו".

הורים שהיו מנויים בסניף דיאדה במודיעין סיפרו כי הנהלת דיאדה אפשרה לבעלי כרטיסייה שתאריך התוקף שלה מאוחר לקבל עליה החזר כספי, או לחלופין לעבור למרכז דיאדה בנמל תל אביב.

משיחות שקיים "כלכליסט" עם ספקים לא עולה שהרשת סובלת מבעיות כלכליות: ההזמנות ממשיכות להתקבל ו תשלומיםמובטחים מגיעים בזמן.

 

מנהלת השיווק והמכירות של דיאדה, אפרת אדיב, אמרה היום: "רשת דיאדה נמצאת בעיצומו של תהליך התייעלות וצמיחה, שבמסגרתו נסגרים מרכזים שעלויות הנדל"ן שלהם מקשות על צמיחתם. במסגרת תהליך ההתייעלות מתעתדת הרשת לפתוח מרכזים חדשים, בעיקר בערים שבהן העירייה מעודדת פתיחת מרכזי פעילות לגיל הרך ולכל המשפחה. נכון לתחילת 2012 עתיד להיפתח המרכז הראשון במודל זה, מרכז דיאדה בחולון".