אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

gentleman1n

רשת ג׳נטלמן חנכה את החנות ה־ 25 של הרשת בקניון הנגב בבאר שבע.

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
הרשת נמצאת בתהליך פיתוח מואץ ומתכננת להקים סניפים נוספים בכל רחבי הארץ

אמיר וטל רז, מנכ״לים משותפים של רשת ג׳נטלמן, חנכו את החנות ה־ 25 של הרשת בקניון הנגב בבאר שבע.

ג'נטלמן הינה רשת חנויות המובילה את תחום המתנות לגבר בארץ. הרשת הוקמה בשנת 1993 ומהווה היום את הרשת הגדולה ביותר בתחומה בישראל, בעלת פריסה ארצית עם סניפים הממוקמים בקניונים המובילים במדינה.

בסניפי הרשת ניתן למצוא שלל מתנות לגברים וביניהן שעונים, תכשיטים, תיקים, מצתים, עטים, ארנקים, מוצרי פינוק ובריאות, ציוד מחנאות, אביזרי אופנה, משקפות, טלסקופים, מוצרי נוי לבית ולמשרד, סיגרים, גימיקים, גאדג'טים ועוד רבים נוספים. כמו-כן, ניתן למצוא ברשת למעלה מ-70 מותגים מובילים בתחום הלייף סטייל, חלקם נמכרים בסניפי הרשת באופן בלעדי.

הרשת נמצאת בתהליך פיתוח מואץ ומתכננת להקים סניפים נוספים בכל רחבי הארץ. הנהלת רשת ג'נטלמן, לא מחפשים משקיעים פיננסיים, אלא זכיינים אשר יפעילו בעצמם אתהסניף. המעורבות האישית הינה תנאי מחייב מבחינתנו, והיא המפתח להצלחת החנות. רצויכי ה זכיין יהיה בעל ניסיון קמעונאי וזיקה לתחום המתנות, אולם תנאי זה אינומחייב.

כחלק ממהלך ההתרחבות ועל מנת לספק תמיכה טובה יותר לזכיינים הרשת ממשיכה להגדיל את המטה. לאחרונה, ירון וינר מונה לתפקיד מנהל משאבי אנוש של הרשת.  וינר יהיה אחראי במסגרת תפקידו על כל תחום משאבי האנוש של הרשת, החל משלבי הגיוס והקליטה של עובדים חדשים ועד לניהול מערך ההדרכה וה רווחה.