אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

images1

רשת אופנת הנשים `דיסקרט` מכפילה את כוח הייצור המקומי שלה, ייצור כחול לבן, ומצהירה: "תוך שנתיים נפתח 40 סניפים חדשים"

2014
קטגוריה: חדשות ישנות
רשת דיסקרט , רשת אופנת הנשים המובילה בישראל מדווחת על תנופת צמיחה אדירה המתוכננת בשנתיים הקרובות. הרשת המונה כיום  41  סניפים בפריסה ארצית מדווחת על תוכנית התרחבות עסקית לשנים 2015-2016 שבה תכפיל הרשת את גודלה ותמנה כ-80 סניפים על ידי גיוס זכיינים.

 

רשת דיסקרט , הקיימת בשוק האופנה כבר למעלה מ 27 שנים, בבעלותו של איש העסקים ג'קו גבאי ומתמחה בייצור אופנה כחול לבן, השקיעה 5 מיליון ₪ בהקמה של מרכז לוגיסטי חדש בפתח תקווה, וכן הושקעו כ- 2 מיליון ₪ נוספים  ברכישת מכשור טכנולוגי חדש ומתקדם על מנת להגדיל את יכולת הייצור של המפעל בישראל. מדובר ברכישה של ציוד מהמתקדם ביותר בעולם הטקסטיל, TEXTIL TEC שיאפשר כניסה לתחום הדפוס הדיגיטלי ישירות על בדים, באיכויות הגבוהות ביותר.

 

לצורך הקמת המערך החדש נחתם שת"פ בין דיסקרט וחברת אנגלו סכסון, מקבוצת ריטייל 3000 בבעלות רני צים ורונן לוי, שתהיה אמונה על מציאת זכיינים פוטנציאלים ומיקומי סניפים במרכזי מסחר מובילים בישראל.

 

בנוסף לכך מדווחת הרשת על התרחבות נוספת, תוך הגדלת נוכחותה בערים הגדולות, באמצעות השקת סניפים חדשים בנתיבות במרכז צים סנטר, ברמלה , בקניון עזריאלי ובקרוב במרכז צים סנטר במעלות.

"הרצון לשמור על מובילות בענף ולהגיע באמצעות פריסה רחבה יותר לכלל הנשים בישראל, טומן בתוכו גם אפשרויות חדשות של מקומות פרנסה ועידוד תעסוקה, בכל אחת מהערים שבהן יפתחו סניפים חדשים" מדווחת הרשת.

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ? לחץ/י כאן