אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

fox

רשתות האופנה FOX במשא ומתן מתקדם להבאת רשת 21 Forever לישראל

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
הראל ויזל נמצא בימים אלה בארה"ב בפגישות עם בכירי הרשת, שאמורה להתחרות ברשתות אופנה לצעירים כמו .H&M

 

 

אחרי אמריקן איגל ו-FOX HOME, מנהל הראל ויזל, מבעלי קבוצת FOX, משא ומתן מתקדם להבאת רשת Forever 21לישראל, כך נודע ל-TheMarekr. ויזל נמצא בימים אלה בארה"ב בפגישות עם בכירי הרשת והם נמצאים בשלבים מתקדמים של משא ומתן. לפני כמה חודשים הגיעו בכירי הרשת לישראל לסדרת פגישות וסיור בקניונים באזור גוש דן בכוונה לבחון כניסה לישראל.

המהלך מהווה התרחבות נוספת של קבוצת FOX. לפני כשלושה חודשים הודיעה הקבוצה על קבלת ה זיכיון למותג אמריקן איגל בישראל – מותג אופנה הפונה לצעירים בני 15-29 עם בגדי נוחות וקז'ואל במחירים נוחים. ויזל הצהיר כי החנות הראשונה של אמריקן איגל בישראל תיפתח בתחילת 2012 בקניון רמת אביב בגודל של כ-800 מ"ר. בנוסף, פתחה פוקס בחודשים האחרונים את רשת כלי הבית FOX HOME.

"אנחנו מתכננים להיות קבוצת הקמעונות ה רווחית, החזקה והמובילה בישראל בתחומי האופנה. האסטרטגיה היא להיות השחקן המוביל בכל תחום שאנחנו פועלים בו, ואנחנו מחפשים להביא עוד פעילויות לישראל ולפתח עוד פעילויות", אמר ויזל במסיבת עיתונאים שקיימה הקבוצה לפני כחודש. "החדשות הן שנהיה חברת אחזקות, עם מנכ"ל לכל חברה כשאף חברה לא סומכת על האחרת, אלא כל אחת נמדדת בפני עצמה. תפעול, לוגיסטיקה, כספים, פרסום שיווק – כולם יטופלו ברמה גבוהה על אותה פלטפורמה".

אם העסקה החדשה תצא לפועל ימצא עצמו ויזל עם כמה רשתות אופנה הפונות לקהל יעד צעיר. Forever 21, הפונה לצעירים ומציעה מחירים אטרקטיביים, אהודה מאוד בארה"ב וידועה כמתחרה של H&M. גם בישראל צפויה הרשת להתחרות ב-H&M, אך גם ברשת האופנה לצעירים של רנואר TWENTYFOURSEVEN, ובכל הרשתות הפונות לפלח הגילאים 14-25 כמו TNT ואמריקן איגל, משזו תגיע לישראל.

החנות הראשונה של 21 Forever נפתחה בלוס אנג'לס ב-1984 ונקראה 21 FASION. ב-1996 פתחה הרשת את החנות הראשונה מחוץ לקליפורניה וב-1997 כבר מנתה הרשת 40 חנויות. ב-2001 פתחה את תת הרשת XXI בטקסס, מיאמי, לוס אנג'לס, שיקאגו וקנדה. עד 2005 פעלה הרשת ב-335 מיקומים תחת הרשתות Forever 21, XXI 21, FOR LOVE ו-GADZOOKS.

החברה פותחת בממוצע 90 חנויות בשנה ומפעילה כיום מעל 400 חנויות בארצות הברית קנדה, סין, אינדונזיה, יפן, ירדן, ערב הסעודית, קוריאה, כוויית, מלזיה וסינגפור עם מחזור מכירות של למעלה ממיליארד דולר. מ-FOX לא נמסרה תגובה.