אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

cost1

רמי לוי קונה את קוסט 365 בכרמיאל

2014
קטגוריה: חדשות ישנות
לוי ישלם 8 מיליון שקל בשלושה תשלומים לקוסט 365 וכן את תמורת המלאי בחנות. ההסכם מותנה בקיומם של תנאים מתלים ובהם אישור הממונה על ההגבלים העסקיים ואישור בעל הנכס של הסניף

 

הבוקר נודע כי רמי לוי יקנה את סניף כרמיאל של רשת קוסט 365 מידי רמי שביט, נחתמה הערב העסקה במסגרתה ישלם לוי 8 מיליון שקל בשלושה תשלומים לקוסט 365 וכן את תמורת המלאי בחנות. ההסכם מותנה בקיומם של תנאים מתלים ובהם אישור הממונה על ההגבלים העסקיים ואישור בעל הנכס של הסניף.

שביט ינסה בימים הקרובים להגיע להבנות עם גורמים נוספים על מכירת 3 סניפי הרשת בכפר סבא, עפולה ופתח תקוה. אחת האפשרויות היא מכירת סניף כפר סבא לבעלי סופר ברקת, אולם שביט מנסה עדיין להגיע להבנות על מכירת 3 הסניפים הנותרים כמקשה אחת. על רצונו של שביט מעיב מוטיב הזמן. אתמול סירב שביט לאשר האם המשביר אחזקות העבירה לקוסט 365 את 15 מיליון השקלים כפי שהתחייבה לפני חודש. זאת על רקע טענות ספקים להם עיכבה הרשת תשלומים. ספקים גדולים שפנו לשביט בימים האחרונים, התבקשו על ידו להתאזר בסבלנות מספר ימים, עד שתחתם העסקה. ספק גדול מאד ביקש וקיבל ערבות של המשביר אחזקות לחוב של קוסט 365.

חששם של ספקים לשלוח לרשת סחורה בימים האחרונים, הוביל לכך שמנכ"ל הרשת ניסים חסאן כינס שלשום את העובדים, אחרי שאלו הרגישו במחסור במוצרים מסויימים. חסאן ניסה להרגיע את העובדים שהטילו ספק בהמשך פעילותה של הרשת. אחד הספקים הגדולים ציין כי החברה מכוסה בערבויות וביטוחים ביחס לחוב של קוסט 365 ואין בכוונתה להגדיל את החשיפה.

 

מעוניין בפגישת בנושא זיכיון: לחץ כאן