אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

labotarorio1 (1)

רונן נימני רכש את לבורטוריו די פסטה

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
הבעלים של הרשתות קפה-קפה ולחם ארז רכש את רשת הפסטה בר האיטלקית מאיש העסקים שרון רונן; נימני פועל להקמת שני סניפים בקרית חיים ובנמל תל אביב

 

 

עכשיו זה סופי: רונן נימני, הבעלים של הרשתות קפה־קפה ולחם ארז, מתרחב מתחום בתי הקפה לעסקי המזון האיטלקי. ל"כלכליסט" נודע כי נימני רכש את רשת הפסטה בר האיטלקית לבורטוריו די פסטה, שהיתה בבעלות איש העסקים שרון רונן. המו"מ בדבר העסקה נחשף ב"כלכליסט", וכעת נודע כי העסקה נחתמה וכי נימני פועל להקמת שני סניפים נוספים: אחד בקריית חיים והשני כנראה בנמל תל אביב. בעתיד הרחוק יותר מתכוון נימני לפתוח עשרות סניפים. כיום פועלים שני סניפים של לבורטוריו די פסטה – אחד ברחוב החשמונאים בתל אביב והשני ברחוב תובל ברמת גן.

הרשת מציעה מנות פסטה איכותית קפואה המיובאת מאיטליה. היא פועלת בקונספט של בר מזון מהיר, המתבסס בעיקר על טייק אווי.

נימני כבר זיהה מזמן את הפוטנציאל בשוק המסעדות האיטלקיות, שאינו מפותח בישראל. הרשת הכי מוכרת בתחום היא ספגטים, ובעבר ניהל נימני מגעים לרכישתה, אך לבסוף נמכרה הרשת לקבוצת שירן שהציעה תמורתה סכום גבוה יותר – של 5.7 מיליון שקל.

קפה־קפה היא מרשתות בתי הקפה הגדולות בישראל ומונה כיום 111 סניפים. לפני כשנה רכש נימני את רשת לחם ארז, שנכנסה להקפאת הליכים תמורת 2.95 מיליון שקל. על פי הערכות, קפה־קפה ולחם ארז מגלגלות מחזור מצרפי של 500 מיליון שקל.  

נימני לא הגיב לידיעה.