אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

castro1(6)

קסטרו מנהלת מגעים לרכישת רשת האופנה הודיס

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
רשת האופנה קסטרו מנהלת מגעים לרכישת רשת אופנת הבייסיק הודיס שבבעלותו של איש העסקים יוסי גביזון. המגעים מתנהלים גם על מכירת רשת האקססוריז טופ טן ורשת המשקפיים קרולינה למקה, אף הן בבעלות גביזון. קסטרו: מדובר במגעים ראשוניים בלבד

 

 

רשת האופנה קסטרו שבשליטת גבי רוטר מנהלת מגעים לרכישת רשת אופנת הבייסיק הודיס שבבעלות איש העסקים יוסי גביזון. קבוצתו של גביזון מחזיקה גם בבעלותה את רשת האקססוריז טופ טן וקרולינה למקה – רשת חדשה למכירת משקפיים.

הודיס מפעילה 33 סניפים, בעיקר בקניונים, ומתמחה באופנת בייסיק צבעונית ואיכותית. בסניפי הרשת ניתן למצוא בעיקר טרנינגים, גופיות וחולצות טריקו. מחזור מכירותיה השנתי של הודיס נאמד בכ-150 מיליון שקל. המגעים מתנהלים על מכירת 60% ממניותיהם של 3 הרשתות הנ"ל, לפי שווי קבוצה של 160 מיליון שקל.

מקסטרו נמסר כי מדובר במגעים ראשונים בלבד. אם תושלם העסקה תהיה זו הפעם הראשונה שקסטרו מתרחבת באמצעות רכישה של חברה מקומית.

קסטרו, רשת האופנה הישראלית המצליחה, מחפשת מזה זמן מה מנועי צמיחה חדשים, במיוחד לאחר שחיסלה את פעילותה בחו"ל ומיצתה כמעט את מלוא אפשרויות הצמיחה בישראל.

הודיס פונה לקהל צעיר ומסוגנן כך שרכישת הרשת תכניס את קסטרו לגיזרה בה אינה פעילה – אופנת הבייסיק ובגדי הנוחות הספורטיבים לקהל הצעיר. זירה שנשלטת כיום בעיקר על ידי חברת פוקס.

אם תירכש על ידי קסטרו, רווחיותה של הודיס עשויה להשתפר משמעותית בעיקר עקב איחוד פונקציות במטות, ברכש וכו'.

רשת טופ טן מוכרת אקססוריז במחירים זולים ומיועדת בעיקר לצעירות. בין מוצריה: תיקים, תכשיטים וסיכות. תחום זה אמנם מוכר לקסטרו, שבבעלותה רשת דיווה שאף היא מוכרת אקססוריז, אך עד כה לא נחלה הצלחה ולה מספר סניפים בודדים בלבד. גם הפעילות החדשה של גביזון – דוכני מכירת המשקפיים בקניונים  של קרולינה למקה עשויה להשתלב היטב בעולם האופנה של קסטרו.

 

מעוניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן