אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

paz_1

פינוי-בינוי הגיע לתחנות הדלק: חב' רגבים תקים תחנת דלק פז חדשה בראשון לציון

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
"התחנה המיתולוגית תיהרס ובמקומה תיבנה תחנה משוכללת ומודרנית בסטנדרטים בינלאומיים, אשר תשרת את תושבי ראשון ככלל ותושבי נחלת בפרט"

חברת רגבים המתמחה בבנייה ציבורית, תקים מחדש את תחנת דלק פז בשכונת נחלת יהודה הוותיקה בראשון לציון במסגרת פרויקט פינוי-בינוי. לפי התכנית תיהרס "תחנת המכבים" המיתולוגית הממוקמת בצומת הקריה החקלאית בכניסה מכיוון בית דגן, ובמקומה תקום תחנת דלק פז שתשתרע על שטח של כ- 5 דונמים. עלות ההקמה מוערכת בכ- 15 מיליון שקל.

לצורך הקמת תחנה מחודשת עבדה חברת רגבים בשיתוף עם המשרד לאיכות הסביבה בנושא פינוי והעברת מיכלי הדלק הישנים וניודם לאתר הפסולת רמת חובב בנגב. יצוין כי, התחנה החדשה עומדת בתקנים גבוהים ומחמירים של המשרד לאיכות הסביבה וארגוני הירוקים בכל למניעת זיהום מי התהום או בנושאים של מניעת זיהום אוויר.

מהחברה נמסר כי, לתחנת הדלק החדשה יוספו שטחי מסחר ומקומות חניה, בין החנויות במתחם יפתח סניף של רשת חנויות הנוחות yellow, סופר פארם, סניף של קפה ארומה ועוד. המתחם המסחרי ישרת את תושבי הסביבה והמתדלקים.

לדברי רמי צרפתי מנכ"ל חברת רגבים, "התחנה המיתולוגית תיהרס ובמקומה תיבנה תחנה משוכללת ומודרנית בסטנדרטים בינלאומיים, אשר תשרת את תושבי ראשון ככלל ותושבי נחלת בפרט. אציין כי, העבודות ירוכזו במהלך שעות הלילה על מנת למנוע פקקי תנועה בשעות העומס ביציאה מהשכונה".

 

מעוניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן