אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

papagaio1

פאפאגאיו תקים רשת סניפים בתחנות דלק

2010
קטגוריה: חדשות ישנות

תפתח כבר ב־2011 שלושה סניפים שיתמקדו בנוסעים ובמשפחות.

 

 

קבוצת שבע, המפעילה את רשת מסעדות פאפאגאיו, אולם האירועים קסיופאה ומסעדת מודרן במוזיאון ישראל בירושלים, פותחת תת־רשת תחת השם פאפאגאיו אקספרס.

ל"כלכליסט" נודע כי הקבוצה, בבעלות איש העסקים שמעון יצחקי, מנהלת מו"מ עם חברות הדלק סונול ודלק, לפתיחת סניפים במתחמים קמעונאיים של אחת מהחברות. הצבת סניפי פאפאגאיו אקספרס בתחנות הדלק תהווה תחרות למסעדות המזון המהיר כגון מקדונלד'ס, ולבתי קפה כגון ארומה, שנמצאים במתחמים קמעונאיים.

ב־2011 תפתח הקבוצה 3–4 סניפים בהשקעה של מיליון שקל בכל סניף. הסניפים ישתרעו על שטח של 60 מ"ר וייפתחו באמצעות זכיינים.

"אנחנו במו"מ לפתיחת סניפי אקספרס במתחמים קמעונאיים, כי הקונספט מתאים לנוסעים שנכנסים לתחנת דלק ורוצים לאכול על הדרך", מסביר צפריר גינסברג, מנכ"ל הקבוצה. "המטרה היא לצאת ממרכז העיר הגדולה ולתפוס גם את המשפחות שמטיילות בסוף השבוע. הרעיון הוא להתחרות בפאסט־פוד שפונה לקהל של אנשים בדרך".

גינסברג דיווח כי מחזור המכירות השנתי של החברה עומד על 30 מיליון שקל, וכי היעד שלה בפתיחת רשת האקספרס הוא להגדיל את המכירות ב־2011 ב־12%. לדבריו, פאפאגאיו אקספרס תציע מנות ברמות מחיר של 45–50 שקל.

כבר כיום פועל ברמת החייל סניף של הרשת בשם פאפאגאיו אקספרס, אך הסניף אינו שייך לקבוצת שבע: מדובר ב זכיין ותיק שעבד עם הבעלים הקודמים של פאפאגאיו, שוקי וגילי גולדשטיין, וקנה מהם את ה זיכיון עם השם לתקופה בלתי מוגבלת.