אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

elite_coffee_02 (1)

עלית קופי תחליף את קופי בין בדיזנגוף סנטר

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
תשלם 30 אלף שקל בחודש על חנות של 25 מ"ר ועוד 20 מ"ר ישיבה. מנכ"ל הסנטר: "המחיר נשמע מופקע, אבל שטראוס יודעת למה היא בחרה בסנטר".

 

 

בלעדי ל"כלכליסט": המיקום שתפסה רשת קופי בין בדיזנגוף סנטר לא נשאר מיותם לזמן רב: ל"כלכליסט" נודע כי חברת עלית קופי, שנמצאת בבעלות שטראוס גרופ, חתמה בימים האחרונים על חוזה לפתיחת סניף במקום שבו פעל סניף קופי בין, שנסגר עקב קשיים. הסניף החדש ייפתח בעוד כחודש וחצי, ולפני לכן ייערכו פעילויות קד"מ שיעדכנו על כניסת עלית קופי למקום.

שטח החנות הוא 25 מ"ר ועוד 20 מ"ר של אזור ישיבה. ל"כלכליסט" נודע עוד כי החוזה נחתם למשך חמש שנים עם אופציה להארכה, וכי קבוצת שטראוס תשלם עבור הנכס דמי שכירות של 30 אלף שקל בחודש – וזאת לעומת השוכר הקודם, ששילם 40 אלף שקל בחודש. איתן גולדמן, מנכ"ל דיזנגוף סנטר, מסר ל"כלכליסט": "בסנטר יש יותר ממיליון מבקרים מדי חודש. שטראוס יודעת מדוע היא בחרה להיכנס לסנטר, גם תמורת מחיר שנשמע מופקע".

שטראוס תפעיל במקום סניף שיפעל בעיקר בקונספט של קפה To Go עם מעט מקומות ישיבה. כל רשתות הקפה האחרות הנוכחות בדיזנגוף סנטר – ובהן ארומה

תל אביב, קפה קפה, קפה נטו, ארקפה וקפה גרג – מפעילות בתי קפה על פני שטח גדול עם מקומות ישיבה רבים. סניף קופי בין פעל במתכונת של דוכן מכירה והיה אחד הסניפים המצליחים של הרשת, בעיקר הודות למיקומו מול שער הכניסה הראשי לסנטר. הסניף נסגר בסוף אוגוסט לאחר מאבק ממושך של ה זכיין, שניסה להמשיך את הפעילות. לאחר הסגירה ניסו רשתות ויזמים פרטיים רבים לקבל את המקום מבעל הנכס, שכן הסנטר נחשב כיום לקניון המושך צעירים.