אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

office_depot_1(6)

עכשיו זה רשמי: אופיס דיפו צריכה קונים חדשים

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
הדיון בביהמ"ש במצבה של הקבוצה בוטל אתמול, לאחר שקבוצת הרוכשים לא הגיעה להסכמות עם בנק מזרחי על הזרמת המזומנים לרשת

 

 

המכרז לרכישת השליטה באופיס דיפו יוצא לדרך. אתמול (ה') בוטל הדיון בבית המשפט במצבה של החברה, לאור העובדה כי מזרחי טפחות וקבוצת הרוכשים שיוצגה על ידי עו"ד עודד שטייף לא הגיעו להסכמות על הזרמת המזומנים לרשת הציוד משרדי והאלקטרוניקה. מדובר בחדשות רעות עבור קבוצת המשביר, שהייתה הבעלים של אופיס דיפו לפני שעברה לניהול על ידי נאמן, שכן מתווה הרכישה של הרוכשים הקודמים שייצג שטייף כלל החזר של חלק מהכספים שהזרימה קבוצת המשביר לטובת הרשת המפסידה. עתה אין כל ודאות שמתווה זה יהיה תקף גם לעסקה אפשרית שתתבצע בעתיד.

שלשום החליט בית המשפט להאריך את הקפאת ההליכים לרשת עד 14 בינואר. באותו דיון טענו עורכי הדין דוד פורר וישראל בכר, נאמני אופיס דיפו, כי המגעים למכירת הרשת כשלו. לדברי עו"ד פורר, בנק מזרחי טפחות, שהגיש את בקשת הפירוק נגד אופיס דיפו, "הלך כברת דרך" לעבר הרוכשים, והם מצידם לא הלכו מספיק לקראת הבנק. "המשקיעים נמצאים במצב שהם לא מביאים מספיק. אני סבור שהגענו לסוף הדרך מבחינת היתכנות העסקה", אמר בדיון.

על כך הגיב עו"ד שטייף כי הוא מופתע לשמוע את הדברים, במיוחד עקב הדד ליין שהציבה אופיס דיפו העולמית להגיע להסכמות על רכישת הרשת – תחת איום כי ישללו מהרשת את הזכיון לפעול תחת השם אופיס דיפו בישראל.

 

מעוניין/ת במימון? לחץ/י כאן