אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

77kids_1

עזרא דבח יפתח בארה"ב את 77kids תחת שם חדש

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
אחיו של בעל השליטה בדלתא, אייזיק דבח, סגר את רשת הבייסיק לילדים ומתכוון להשיק אותה מחדש תחת השם Ruum עם קונספט חדש ומגוון יותר

 

 

אחרי שבאוגוסט רכש עזרא דבח את רשת הילדים האמריקאית 77kids מאמריקן איגל, מתכנן אחיו של בעל השליטה בדלתא, אייזיק דבח, מהפך ברשת הבייסיק לילדים. על פי התוכנית, חנויות המותג בארה"ב ייסגרו ב־21 בינואר וייפתחו שמונה ימים לאחר מכן תחת שם חדש – Ruum.

הרשת אמורה לפעול תחת קונספט חדש, מתוחכם יותר מזה של 77kids. המהלך אמור להגדיל את המגוון ללקוח, אך גם את החשיפה של הרשת החדשה למלאי.

זה כמה שבועות מחסלת הרשת את המלאי שלה לצורך ביצוע השינוי, ומעניקה הנחות של עד 70% ללקוחות. סכום הרכישה של הרשת על ידי דבח לא נחשף מעולם, אך ידוע כי הוא שילם 65% על המלאי, וכי אמריקן איגל רשמה הפסד של 35 מיליון דולר בעקבות העסקה.

בדלתא העריכו אתמול כי הרשת החדשה לא תגיע לישראל, וזאת כדי שלא להתחרות ברשת דלתא קידס. עם זאת, ייתכן כי האחים ינצלו את פעילות הרשתות כדי לייצר סינרגיה ולייעל את פעילות הייצור והלוגיסטיקה. הרשת האמריקאית החדשה אמורה לעזור לאחותה הישראלית להישאר מעודכנת וטרנדית יותר, בין השאר באמצעות דגמי ביגוד משותפים שיופצו בשתי הרשתות.

הרשת החדשה תמנה 21 חנויות, כולן במיקומים הישנים של רשת הילדים.

 

מעוניין/ת במימון? לחץ/י כאן