אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

sakal1 (1)

סקאל תפתח בישראל חנויות קונספט של DKNY

2011
קטגוריה: חדשות ישנות
הקבוצה תפתח כבר השנה שתי חנויות של מותג הצעירים של דונה קארן, האחת בקניון ארנה בהרצליה והשנייה צפויה להיפתח בקניון G צמרת בת"א.

 

 

בלעדי ל"כלכליסט": שש שנים לאחר שסגרה את החנות בכיכר המדינה, קבוצת סקאל תפתח בישראל חנויות קונספט של המותג האמריקאי DKNY (קו האופנה הצעיר של דונה קארן) – כך נודע ל"כלכליסט".

סקאל מייצגת את דונה קארן בתחום הנעליים זה כמה שנים, וקולקציית הנעליים מהווה חלק נכבד בתמהיל של חנויות אמפוריום. במהלך 2010 חתמה החברה

על הסכם עם דונה קארן העולמית ליבוא של ארנקים לנשים, אקססוריז וכן ג'ינסים, חולצות ושמלות של המותג. מחירי המוצרים ינועו סביב 300-250 שקל לחולצות טריקו, 500-400 לחולצות מכופתרות, 700-500 שקל לג'ינסים ו-1,000-800 שקל לשמלות.

סקאל תעתיק את הקונספט של חנויות דונה קארן באירופה, שהושק בלונדון בשנה שעברה, ותעצב את החנויות בארץ בנראות זהה. הקבוצה תפתח ארבע חנויות שישתרעו על 100-200 מ"ר: שתיים מהן בתל אביב, אחת בהרצליה ואחת נוספת באילת. ב־2011 ייפתחו שתי חנויות, ובכל חנות יושקעו בין 700 אלף שקל למיליון שקל. ב־2012 יפתחו שתי חנויות נוספות, ובמקביל המותג ישווק בסיטונאות גם ב־30 חנויות של רשת אמפוריום, שבבעלות סקאל ובחנויות נבחרות שלהן משווקת סקאל, ביניהן פקטורי 54 וחנויות בוטיק.

החנות הראשונה צפויה להיפתח בספטמבר בקניון ארנה בהרצליה פיתוח, וקבוצת סקאל מנהלת מו"מ לפתיחת חנות נוספת במתחם G צמרת בתל אביב. החנות ב־G צמרת היא חנות קטנה של 40 מ"ר, כמו כל החנויות בקניון זה, ואם תיפתח תכיל אך ורק מוצרים לנשים.

"אנחנו מאמינים ב־G צמרת, ומאוד היינו רוצים לפתוח חנות שם", מסר ל"כלכליסט" סולי סקאל, "אבל בגלל שזו תהיה חנות קטנה, נפתח חנות נוספת בתל אביב, במקום שמתאים למותג".

כאמור, בעבר הפעילה סקאל חנות אחת של המותג DKNY בכיכר המדינה, אבל זו נסגרה. "החנות נסגרה בשל שינויי בעלות שהיו בחברה העולמית, וסקאל קיבלה החלטה להצטמצם ולהתמקד בנעליים של המותג", אומר סולי סקאל בעניין זה. "כיום בנינו את כל הליין של המותג בצורה אחרת לגמרי, והחלטנו לפתוח מחדש חנויות קונספט".