אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

Hamashbir_logo1

סניף הדגל של המשביר עדיין רחוק מההבטחות

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
4 חודשים אחרי השקתה, חנות הענק של המשביר בירושלים עדיין לא מאוכלסת באופן מלא: קומת החשמל סגורה וגם בית הקפה שהובטח

 

 

חנות הדגל של המשביר לצרכן בירושלים עדיין לא מאוכלסת במלואה, אף שחלפו ארבעה חודשים מההשקה הגרנדיוזית שלה. עם פתיחת החנות בתחילת נובמבר הבטיחו במשביר כי בית הכלבו הייחודי ישתרע על פני שש קומות ויכלול חנות גאדג'טים, חנות חשמל ובית קפה וספא שישקיפו על מרכז העיר.

בפועל כיום החנות מפעילה פחות מחמש קומות, וקומה מינוס 2, שהיתה אמורה להיות קומת חשמל, עדיין סגורה. גם בית הקפה, שאנשי המשביר הבטיחו שיהיה אחד העוגנים של החנות, לא נראה באופק.

הקומה העליונה של החנות, שהיתה אמורה לאכלס לצד בית הקפה גם ספא יוקרתי, מאוכלסת בחלקה על ידי מחלקת חשמל שהוקמה במקום חנות גאדג'טים של רשת אופיס דיפו שיצאה מהכלבו.

הרשת, שנכנסה לפני כמה שבועות להקפאת הליכים ונרכשה על ידי אבי מלכה, היתה אמורה לשמש כאחד מעוגני הכלבו, כאשר בכירי המשביר תכננו בעבר כי במקום ייערכו השקות של מוצרי אלקטרוניקה חדשניים וכך ציפו למשוך עוד מבקרים.

כתוצאה מכך, למרות ההבטחות לחנות דגל מיוחדת – חנות הכלבו של המשביר ברחוב יפו מאכלסת את אותן מחלקות שניתן למצוא בכל חנות אחרת של המשביר, ובינתיים פרט למבנה הייחודי שבו היא נמצאת היא אינה מציעה ערך מוסף ללקוחותיה.

המשביר בתגובה: "אנו מפעילים מחלקת חשמל עצמאית והמכירות צמחו ביותר מ־50%. אנו במו"מ מתקדם עם רשת בתי קפה גדולה שתיכנס בקרוב, וכבר נעשו כל עבודות התשתית וההכנה בהשקעה של מאות אלפי שקלים".

 

מעוניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן