אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

McDonalds_01(1)

סמנכ"ל השיווק של מקדונלד'ס ינהל את רשת קפה גרג

2014
קטגוריה: חדשות ישנות

בעלי קפה גרג יאיר מלכה מינה לראשונה מנהל חיצוני לרשת שניהל עד כה בעצמו. הרשת פותחת את הסניף ה־102 שלה, שיהיה השני בדיזינגוף סנטר

אחרי שניהל את קפה גרג מיום הקמתה, גייס יאיר מלכה, מבעלי הרשת, מנכ"ל חיצוני: אהד ארנרייך, שכיהן בחמש השנים האחרונות כסמנכ"ל השיווק של מקדונלד'ס ישראל. ארנרייך (45) החל את דרכו ברשת ההמבורגרים מהשנה הראשונה שפעלה בישראל, ובמהלך השנים מילא תפקידי ניהול שונים במערך התפעול של הרשת.
קפה גרג הוקם ב־1994 כאספרסו בר מקומי על ידי יזם אמריקאי במרכז הכרמל שבחיפה. בשנת 2000 עברה הבעלות על הסניף לידי מלכה וגלעד אלמוג ובשנת 2008 הצטרף לשותפות ניר אדרי.
לדברי מלכה, "מינויו של ארנרייך הינו מהלך אסטרטגי בחברה. מדובר במינוי ראשון של מנהל חיצוני לרשת שעד כה נוהלה על ידי אחד מבעליה. עם התרחבותה של קפה גרג, החוצה בימים אלה את ה־100 סניפים בישראל, ייעודו של ארנרייך להתמקד בפיתוח מנועי צמיחה חדשים ובמקביל להמשיך ולחזק את מובילתה של קפה גרג".
בתוך כך, ל"כלכליסט" נודע כי קפה גרג פותחת תפתח ביום חמישי הקרוב סניף פרימיום ראשון בדיזינגוף סנטר בתל אביב בהשקעה של 2 מיליון שקל. זה הסניף ה־102 של הרשת, ובימים אלה הוא נמצא בהרצה. הסניף החדש מחליף את חנות מנגו שפעלה במקום, ומעוצב בצורת כוס קפה. לדברי מלכה, הסניף שונה בעיצובו וסגנונו משאר סניפי הרשת כדי להפתיע את הצרכנים.
הסניף המשתרע על שטח של כ־200 מ"ר, ממוקם בקומה הראשונה על פינת הרחובות דיזינגוף וטשרניחובסקי, וכולל כ־80 מקומות ישיבה בפנים ובחוץ. הסניף החדש יתווסף לסניף הקיים של הרשת בדיזנגוף סנטר, שפועל בתוך חנות צומת ספרים, ולארבעה סניפים אחרים בעיר.