אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

seventeen1

סבנטין תקנה את נו ניים תמורת 775 אלף שקל

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
המחיר הנמוך לרשת שבהקפאת הליכים נקבע בשל מחויבותה לדמי שכירות גבוהים בקניונים; השופטת אלשיך: "העסקה איננה מהמשובחות".

 

 

רשת האופנה Seventeen תרכוש את רשת NO NAME, הנמצאת בהקפאת הליכים, תמורת 775 מיליון שקל בלבד. זוהי החברה היחידה שהביעה נכונות לרכוש את המותג, להמשיך להפעיל את הרשת תחת השם נו ניים, ולהעסיק כ־30 מתוך 50 עובדי החברה.

סבנטין לוקחת על עצמה הפעלה של שבע חנויות נו ניים (שש בקניוני עזריאלי ואחת בדיזנגוף סנטר) בדמי שכירות גבוהים יחסית. סבנטין מפעילה כ־40 חנויות לנשים בוגרות, ורכישת נו ניים פותחת בפניה ערוץ חדש של פנייה לקהל יעד של נערות ונשים בנות 15–30.

לדברי נאמן רשת נו ניים, עו"ד אביתר קרמר, "בעלי סבנטין מאמינים במותג עד מאוד ורוצים לפתח אותו. נכון שהתמורה נמוכה, אבל האלטרנטיבה היתה למכור את הרשת לחברה אחרת, שהיתה מסבה אותו למותג שלה".

נו ניים מונה כיום 13 סניפים. עו"ד קרמר עדיין מנסה למצוא קונים לששת הסניפים שלא נמכרו לסבנטין. מתוכם, החנות בפ"ת תיסגר בינואר עם תום חוזה השכירות, ואת החנות בנמל ת"א מעוניינת לרכוש רשת דלתא טקסטיל.

השופטת ורדה אלשיך אישרה את המשך הקפאת ההליכים ב־45 יום לשם העברה מסודרת של הרשת, אך ציינה: "אין צורך לומר כי העסקה המתבצעת כאן איננה מן המשובחות, וזאת בלשון המעטה. אם לא היה מדובר כאן בניסיון בכל זאת להמשיך להעסיק חלק מהעובדים, ספק בעיניי אם המצב היה עדיף על פירוק".