אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

office_depot_1(7)

נאמני אופיס דיפו יכריעו עד סוף השבוע בין ההצעות לרכישת הרשת

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
במירוץ נמצאות שלוש קבוצות: בעלי ריטייל ישראל אבי מלכה וקבוצת משקיעים חרדים מחו"ל, מנכ"ל אופיס דיפו לשעבר צחי פישביין, שחבר למנכ"ל שופרסל לשעבר אפי רוזנהויז, ואחד מספקיה של הרשת שהגיש הצעה לרכישתה

 

 

ההחלטה על מכירת אופיס דיפו תתקבל עד סוף השבוע, כך צופים נאמני הרשת לאחר שבועות ארוכים שבהם לא נמצא לה קונה. במירוץ נמצאות שלוש קבוצות: הראשונה כוללת את בעלי ריטייל ישראל אבי מלכה וקבוצת משקיעים חרדים מחו"ל; השנייה כוללת את מנכ"ל אופיס דיפו לשעבר צחי פישביין, שכפי שנחשף חבר למנכ"ל שופרסל לשעבר אפי רוזנהויז; והשלישית כוללת את אחד מספקיה של אופיס דיפו שהגיש הצעה לרכישת הרשת. בימים הקרובים צפויים הנאמנים לקיים מגעים עם כל אחת מהקבוצות, וייתכן כי אף תיערך התמחרות בין המציעים כדי לקבל את הסכום הגבוה ביותר על רשת האלקטרוניקה והציוד המשרדי. לפי ההערכות, סכום הרכישה הסופי יעמוד על כמה עשרות מיליוני שקלים.

 

רכישת הרשת מהקפאת הליכים תאפשר לרוכש לסגור מיידית סניפים מפסידים, ולמעשה לבחור אילו סניפים הוא מעוניין להפעיל. לכן ההערכות הן כי הרוכש יוכל בתוך פרק זמן קצר להחזיר את אופיס דיפו לפעילות רווחית, וזאת כמובן על חשבון הנושים של הרשת ובמיוחד הספקים – שסביר כי לא יראו בחזרה את הכסף שהרשת היתה חייבת להם.

 

מעוניין/ת במימון? לחץ/י כאן