אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

yes_planet_1

מתחם הקולנוע יס פלאנט ראשון לציון יפתח בחודש הבא

2012
קטגוריה: חדשות ישנות
המתחם של תיאטראות ישראל, אשר נבנה בהשקעה כוללת של 200 מיליון שקל על שטח של 30 דונם, יכלול 26 אולמות הקרנה, שטחי הסעדה, שני אולמות אירועים וכ-2,000 מקומות חניה

 

 

מתחם יס פלאנט ראשון לציון יפתח בחודש הבא בהשקעה כוללת של 200 מיליון שקל. המתחם יוקם ע"י חברת תיאטראות ישראל שבבעלות מש פחת גרדינר, הפעילה בישראל ובפולין. הקומפלקס יכלול 26 אולמות מתקדמים, מתוכם 4 אולמות VIP, אולם IMAX ו-2 אולמות אירועים.

בנייתו של יס פלאנט ראשון לציון, המשתרע על שטח של 30 דונם וממוקם במערב העיר בצמוד לסופרלנד, נמשכה כשנה וחצי. בנוסף לבתי הקולנוע יכלול המתחם

גם שטחי הסעדה רבים וכ-2,000 מקומות חניה, וכן 2 אולמות לאירועים ולכנסים. מסעדת דיאנה מנצרת תפתח סניף ראשון במרכז במתחם, ולצידה מסעדת ההמבורגרים בלאק, מסעדת טרנטינו האיטלקית, וטוקו המזרח-אסייתית.

קבוצת תיאטראות ישראל, מפעילת יס פלאנט ורשת רב-חן, הנה מפעילת הקולנוע הוותיקה והגדולה בישראל משנת 1930. בשנת 1982 פתחה את "רב הקולנוע" הראשון בישראל – רב חן דיזינגוף תל אביב – אשר הוביל את מהפכת בתי הקולנוע בשנות ה-80 וה-90. כיום מפעילה קבוצת תיאטראות את הרשת השלישית בגודלה באירופה, עם 927 מסכים ב-98 בתי קולנוע.