אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

HDL1

מצילה את המותג סקופ HDL דפנה לוינסון

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
רכשה את פעילות רשת האופנה תמורת 300 אלף שקל. תשיק קולקציה בהשראת הבגדים של הרשת שנסגרה, תחת השם "דפנה לוינסון מגישה לך סקופ".

לאחר שרשת האופנה סקופ (SCOOP) נסגרה באחרונה, רשת דפנה לוינסון HDL תשאיר בחיים את המותג. דפנה לוינסוןHDL רכשה את פעילות המפעל של רשת האופנה סקופ, הבדים והגזרות, תמורת 300 אלף שקל. בקרוב תשיק דפנה לוינסוןHDL קולקציה בהשראת הבגדים של הרשת שנסגרה שתישא את שמה שאף יודפס על תוויות הבגדים, תחת השם "דפנה לוינסון מגישה לך סקופ".

רשת האופנה סקופ שבבעלות בני הזוג אלי, ורעייתו אילן, אשל, נסגרה לפני כמה חודשים אחרי 24 שנות פעילות עקב ירידה במכירות. הרשת הפעילה ארבע חנויות במיקומים מרכזיים: קניון עזריאלי בתל אביב, קניון איילון, רחוב שינקין וקניון רמת אביב. החנויות הוקמו לפני כעשור, כשעד אז שווק המותג לסיטונים.

"קהל הלקוחות שהיה לסקופ דומה לקהל שלנו וכולל בחורות בגילאי 25-35", הסביר צביקה לוינסון, מבעלי HDL. "למעשה איחדנו את המפעל שלהם לתוך המפעל שלנו – לקחנו את הבובות, הבדים והמחשבים, וכך נוכל לייצר קולקציה שמורכבת מגזרות שהיו של סקופ והקהל שלהם ידע לזהות את הגזרות האלה. צריך גם להבין שכיום קשה לרשתות אופנה למצוא בשוק בדים שמתאימים לעונה כיוון שהבדים שהיבואנים הביאו מתאימים לבגדי חורף ובנוסף, מחירי הכותנה עלו – כך שמדובר בהחלטה הגיונית".

רשת האופנה דפנה לוינסון HDL, שבבעלות בני הזוג דפנה וצביקה לוינסון, מונה 22 חנויות כשבשנה הקרובה מתוכננות להיפתח ארבע חנויות נוספות – בשדרה השביעית בבאר שבע, בשדרות ממילא בירושלים, בקניון הגדול בפתח תקוה ובעיר הימים בנתניה. באחרונה פתחה החברה חנות דגל בדרום תל אביב, בהשקעה של 12 מיליון שקל, שכוללת מתחם המשתרע על ארבע קומות שבנוסף לחנות הרשת. במתחם יש מספרה, בר קפה ושירות סטיילינג.