אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

melisron_logo

מנכ"ל חדש לקניון המוביל של מליסרון

2013
קטגוריה: חדשות ישנות

מנכ"ל קניון רננים, דויד בן משה, יתמנה בנובמבר למנכ"ל קניון רמת אביב במקומו של אורי אבל
דויד בן משה, מנכ"ל קניון רננים שברעננה, יחליף את אורי אבל וימונה לתפקיד מנכ"ל קניון רמת אביב. נודע כי בן משה לא יעבור לעבוד בקבוצה שבבעלות עמיר בירם, JTLV, שרכשה את הקניון לאחרונה מידי מליסרון, ויישאר במליסרון לנהל את הקניון המוביל שלה. הוא ייכנס לתפקיד החדש ב־1 בנובמבר 2013.

בן משה שימש כסמנכ"ל כספים בקניון רננים ובסוף שנת 2009 מונה לנהל את הקניון במקום דודו שגיא שעבר לנהל את הקריון. הוא רואה חשבון ומשפטן ועובד בקבוצת עופר מאז שנת 2001.

אורי אבל יסיים את תפקידו במליסרון באופן רשמי ב־15 ביולי 2013 לטובת מעבר לקבוצת עזריאלי. אבל מונה לתפקיד סגן מנכ"ל קניוני עזריאלי וייכנס לתפקידו בתחילת אוגוסט. הוא משאיר לבן משה קניון הנחשב לאחד הקניונים המובילים בישראל עם שווי של 1.93 מיליארד שקל, שיעור תפוסה ממוצע של 99% ו פדיון ממוצע של מעל 4,700 שקל למ"ר. דמי השכירות הממוצעים בקניון רמת אביב עומדים על 482 שקל למ"ר.

מליסרון החזיקה עד לאחרונה בבעלות על קניון רננים אך חויבה על ידי רשות הגבלים עסקיים למכור אותו ביחד עם קניון סביונים שביהוד, כתנאי למיזוג עם בריטיש ישראל. הקניונים נרכשו בעסקת ענק תמורת סכום של מיליארד שקל, על ידי קבוצת השקעות בראשות בירם, מי ששימש כמנכ"ל בריטיש ישראל טרם המיזוג עם מליסרון.

מתעניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן