אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

mango_1

מנגו תמכור את השיק הספרדי לילדי ישראל

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
רשת האופנה צפויה להיאבק בקרוב במתחרה הספרדית זארה בתחום נוסף: השנה תשיק מנגו קולקציה חדשה לבני 3–12. לדברי הזכיינים בארץ, צפויה מכירת בגדי הילדים בישראל להתחיל במהלך 2014

 

 

אחרי קסטרו, גם רשת האופנה הספרדית מנגו צפויה להיכנס לתחום בגדי הילדים. נודע כי הרשת צפויה להשיק קטגוריית בגדי ילדים במהלך שנת 2014, שתישא את השם מנגו קידס.

"סביר להניח שקולקציית בגדי הילדים תיכנס לישראל כאשר יבשילו התנאים לכך, במהלך שנת 2014", אמר אתמול ירון כרמון, מנכ"ל מנגו ישראל.

בספרד צפויה החברה להיכנס לתחום בגדי הילדים לראשונה כבר בעונת הסתיו־חורף הקרובה. בהצגת הקולקציה לאביב־קיץ 2013 שערכה השבוע מנגו בישראל התארחה נוריה פונט, מנהלת אגף הקניינות במנגו ספרד. פונט חשפה כי החברה תיכנס לשלושה תחומי פעילות חדשים בקרוב בעולם: קולקציית ילדים, קולקציית נערות וקולקציית בגדי ספורט. היא ציינה כי קולקציית הילדים מיועדת לבני 3–12, וקו הצעירים מיועד לגילי 13–22. "נוסיף לחנויות הנוכחיות שלנו גם אוסף חדש של קולקציית ספורט והלבשה תחתונה", הוסיפה פונט.

קולקציית בגדי הילדים שלה תתמודד בעיקר מול המוצרים של המתחרה הספרדית זארה ובמותגי הילדים המעוצבים והיקרים יותר: גאפ, הוניגמן, קדס, שילב וגולף. עיצוב הפריטים יהיה בהתאם לעיצובים של מנגו ולא כמוצרי בייסיק, וכך גם התמחור הצפוי. לאחר כניסתה של קסטרו לתחום בגדי הילדים צפויים המותגים החדשים להיאבק גם בנתח השוק של המותגים הזולים יותר: H&M, פוקס וסולוג.

מבין שלושת תחומי הפעילות החדשים של החברה, התחום הראשון שמנגו תיכנס אליו יהיה תחום בגדי הילדים. בספרד תשולב הקולקציה בתוך חנויות מנגו, אך נבחנת האפשרות גם לפתוח חנויות ייעודיות לתת־המותג. בארץ טרם הוחלט אם הקולקציה העתידית תשולב בחנויות הקיימות של מנגו או בחנויות נפרדות.

חנויות זארה בארץ כוללות בגדי נשים ואקססוריז בלבד, לאחר שבעבר נעשה ניסיון שכשל לשלב גם בגדי גברים. ככל הנראה, הזכיינים בארץ ימתינו לראות

כיצד תעבוד הפעילות החדשה בספרד, ולאחר מכן הם יחליטו מתי וכיצד לשלב את הקולקציה בישראל. מנגו מונה כיום 26 חנויות בישראל וברבעון הנוכחי היא תפתח שלוש חנויות חדשות — בקניון רחובות, בגרנד קניון בבאר שבע ובקניון שרונים בהוד השרון. גודלן של החנויות נע בין 250 ל־300 מ"ר, מה שעשוי לאלץ את החברה לוותר על חלק מהשטח שיועד לבגדי נשים. זו גם הסיבה שהקולקציה תגיע לישראל לאחר שיימצא פתרון לבעיית המיקום.

כפי שנחשף לפני כשבועיים, גם קסטרו תיכנס בקרוב לתחום התחרותי, ותשיק בחודשים הקרובים קולקציה המיועדת לילדים. החנויות הראשונות שבהן תושק הקולקציה יהיו קניון מעלה אדומים, קניון דודג' סנטר בנצרת עילית והסטריט מול ברמת ישי.

 

מעוניין/ת במימון? לחץ/י כאן