אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

bannakkkkk

מותג האופנה בננה ריפאבליק בדרך לישראל

2014
קטגוריה: חדשות ישנות
נציגי מותג האופנה האמריקאי מקיימים פגישות עם זכיינים מקומים לייבוא של המותג האמריקאי לישראל

 

נציגי חברת בננה ריפאבליק האמריקאית ביקרו בישראל וקיימו פגישות עם מספר קבוצות קמעונאות ישראליות לרכישתזיכיון של המותג והחדרתו לשוק הישראלי והקמת חנויות קוספט של המותג. בין הקבוצות שעימן התקיימו פגישות ניתן למנות את קבוצת גולף, סקאל, קסטרו, המשביר לצרכן וגינדי השקעות.

מדובר בביקור ראשוני של נציגי בננה ריפאבליק בישראל ומסע היכרות עם נציגי חברות קמעונאות מקומיות, בניסיון לבחוןזכיין פוטנציאלי שיפתח ויפעיל חנויות של המותג בארץ.

מותג האופנה בננה ריפאבליק שייך לקבוצת GAP הבינלאומית. הזכיון למותג גאפ בישראל מצוי בקבוצת גוטקס שבבעלות ג'ואי שוובל, אשר רכשה אותו מאלביט הדמיה בשנת 2012 תמורת 40 מיליון שקל (26 מיליון שקל עבור החנויות ו־14 מיליון שקל נוספים עבור המלאי). עם הרכישה של המותג גאפ הצהיר שוובל כי בכוונתו להביא לישראל גם את המותג בננה ריפאבליק השייך לקבוצה. אלא שמאז שנת 2012 לא נרשמו התפתחויות שהעידו על כוונה להכניס את המותג לישראל וגם ההצהרות של קבוצת גוטקס להרחיב את רשת גאפ בישראל הסתכמו, נכון להיום, עם פתיחה של שלוש חנויות נוספות בלבד מעבר לאלה שפתחה אלביט.

כאשר שוובל רכש את גאפ מנתה הרשת חמש חנויות בישראל וכיום, שנתיים לאחר הרכישה, היא מונה שמונה חנויות בלבד. זאת להבדיל ממותגי אופנה בינלאומיים אחרים שנכנסו לישראל ופתחו סניפים בפריסה רחבה. בראשם, מותגי האופנה שהביאה לישראל קבוצת פוקס – אמריקן איגל שנכנס לארץ בשנת 2012 מונה כיום 30 סניפים וחמישה נוספים של מותג האופנה aerie, ומותג אופנת הילדים דה צ'ילדרנס פלייס שגם הוא בזכיון של קבוצת פוקס, פתח בתוך פחות משנה 24 סניפים.

 

בננה ריפאבליק הוא מותג אופנה אמריקאי שמוגדר בקטגוריה של אופנה עילית, ומציע פריטי לבוש מחויטים ואלגנטים. המותג פונה לקהל יעד אליו פונה המותג הספרדי מסימו דוטי, שהזכיון עליו בישראל מוחזק אף הוא בידי קבוצת גוטקס. מחירי שני המותגים אינם זולים במיוחד, וקהל היעד הוא נשים וגברים בוגרים ולא צעירים. קבוצת גוטקס של שוובל מייבאת לישראל את מותגי האופנה של קונצרן אינדיטקס הספרדי שכולל את המותגים זארה, פול אנד בר, ברשקה ומסימו דוטי. גם את רשת מסימו דוטי שעשתה עלייה לארץ בשנת 2008 לא מפתחת קבוצת גוטקס והיא כוללת שתי חנויות בלבד, בקניון רמת אביב ובקניון עיר ימים בנתניה.

 

 

מתעניין/ת בפגישת יעוץ והכוונה בנושא זיכיון אופנה? לחץ/י כאן