אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

delta1 (1)

מושכות הניהול בדלתא הוצעו גם למנכ"ל ללין ולמנכ"ל זארה לשעבר

2011
קטגוריה: חדשות ישנות
דלתא ישראל מתנהלת ללא מנכ"ל קבוע מאז סוף מרץ, אז פרש מהתפקיד גיל אדמוני. מאז ממלא את מקומו של אדמוני אייזיק דבח, בעל השליטה בקבוצה.

 

 

המירוץ אחר מנכ"ל חדש לדלתא ישראל נמשך – ל"כלכליסט" נודע, כי התפקיד הוצע לצביקה שווימר, מנכ"ל ללין, ולאלי קידר, שהיה בעבר מנכ"ל זארה ומנכ"ל פוקס. ככל הידוע שווימר סירב לתפקיד ומעוניין להמשיך בקבוצת פוקס.

דלתא ישראל מתנהלת ללא מנכ"ל קבוע מאז סוף מרץ, אז פרש מהתפקיד גיל אדמוני. מאז ממלא את מקומו של אדמוני אייזיק דבח, בעל השליטה בקבוצת דלתא.

דבח מנסה זה זמן רב למצוא מחליף לאדמוני, ולא מדובר בפעם הראשונה שהוא מנסה למשוך בכירים מחברות מתחרות – בעבר פנה דבח גם לאסף בן דב, מנכ"ל רשת חנויות הכלבו של המשביר לצרכן – שסירב לתפקיד.

שווימר מכהן בתפקידים שונים בקבוצת פוקס מאז 2001. הוא החל את דרכו כמנהל חנות, בהמשך קודם לתפקיד מנהל אזור ולאחר מכן הקים את רשת FOX בסינגפור, וכיהן כמנהל פוקס בישראל. לתפקידו בללין מונה בשנת 2008.

קידר כיהן כמנכ"ל פוקס לתקופה של שלושה חודשים בלבד במהלך 2010 ופרש על רקע חילוקי דעות עם בעל השליטה הראל ויזל על המשך דרכה של החברה. לפני כן כיהן קידר כמנכ"ל זארה במשך כשש שנים.

בדלתא הכחישו את הידיעה.