אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

Fishman_logo

לרקוד בקניון

2013
קטגוריה: חדשות ישנות

קבוצת פישמן פותחת בקניון ONE בבאר שבע מתחם בילוי בהשקעה של 30 מיליון שקל כדי למשוך קהל גם בלילות
קניון ONE בבאר שבע מהמר על חיי הלילה בעיר כמנוע צמיחה: לאחרונה השקיעה בעלת השליטה בקניון, קבוצת פישמן, 30 מיליון שקל בהקמת מתחם בילוי בקניון, בשיתוף עם קבוצת הפורום (קבוצה שצמחה ממועדון הפורום הבאר שבעי). בקניון הוקמו מועדון ריקודים, שני ברים, בריכה ומועדון כושר של רשת גרייט שייפ. המטרה: משיכת קהל לקניון גם מחוץ לשעות הפעילות הרגילות שלו.

מיכשל בשור, מנכ"לית רשת מרכזי One, אמרה כי המטרה של פתיחת המתחם היתה לייצר לקניון ייחוד. "חמשת הקניונים בבאר שבע נראים אותו הדבר וכוללים את אותן הרשתות. אנחנו החלטנו ללכת על קונספט שיביא לקניון קהל שבוי בשעות הבילוי. הצעירים שיבואו למכון הכושר בשעות היום ובני הנוער שיגיעו למועדון בלילה יהיו חייבים לעבור דרך הקניון".

לדברי בשור, "לפתוח חנות זארה שלישית בבאר שבע או עוד חנות H&M או אמריקן איגל זה כבר לא אפקטיבי. יש ארבע חנויות פוקס בעיר שמתחרות בינן לבין עצמן. כך גם קסטרו וכל הרשתות האחרות. הן עושות קניבליזציה לעצמן". בתוך כך, פועלת קבוצת פישמן בימים אלה כדי להקים מתחם בילויים בראשון לציון תחת השם "ONE האגם".

מדובר במתחם בילויים שיפעל על גדות אגם מלאכותי, בסמוך למתחם יס פלאנט ולמתחם הסופרלנד. המתחם שבנייתו צפויה להסתיים ב־2015 ייבנה בהשקעה של 30 מיליון שקל ויתפרס על כ־6,000 מ"ר. הוא יכלול אמפיתיאטרון, מלון ספורט, אולם אירועים, מסעדות, רשתות בתי קפה וחנות ממתקים.