אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

office_depot_02

לקראת החזרה לבית הספר: המשביר לצרכן יקים חנויות של אופיס דיפו בשטח החנות

2010
קטגוריה: חדשות ישנות

שני הצדדים ישקיעו בשיווק ובקידום המהלך 1.5 מיליון שקל.

 

 

 

 

 

המשביר לצרכן יוצא בשיתוף פעולה עם רשת אופיס דיפו לקראת החזרה לבית הספר. המשביר יקים 17 חנויות של אופיס דיפו בתוך שטח החנות, בקונספט SHOP IN SHOP, שיציעו מגוון של מוצרים וציוד לקראת החזרה לבית הספר. שני הצדדים ישקיעו בשיווק וקידום המהלך מיליון וחצי שקל.

"שוק החזרה ללימודים מגלגל מדי שנה בישראל למעלה מ-400 מיליון שקל ומהלך זה של שיתוף פעולה הוא הזדמנות לתת מענה לצרכים של הלקוחות לקראת החזרה ללימודים" אמר ל"כלכליסט" מנכ"ל רשת המשביר לצרכן, אסף בן דוב. "שיתוף הפעולה הזה אמנם יתקיים רק עד ספטמבר, אבל אנחנו שוקלים בשלב השני לפתוח פינה קבועה בחנויות המשביר של מוצרי אופיס דיפו".

שיתוף הפעולה הנוכחי בין המשביר לאופיס דיפו, הוא המשך ישיר של ההסכם שנחתם בין אופיס דיפו לחברה הבת של קבוצת המשביר, "מועדון 365" לפני כחודשיים. מהלך שנועד להגדיל את מועדון הלקוחות של שני הצדדים.

ניסים ממו, מנכ"ל אופיס דיפו, העריך כי שיתוף הפעולה עם אופיס דיפו יגדיל את מחזור המכירות של החברה, שעומד על 650 מיליון שקל בשנה ב-10% בתקופת החזרה ללימודים. זאת לעומת עלייה של רק 3% בתקופה המקבילה אשתקד.

גם רשת "קרביץ" תפתח לקראת סוף יולי למשך חודש וחצי 34 ירידי חזרה לבית הספר בהשקעה של כ-2 מיליון שקל. הרשת תגייס להפעלת הירידים כ-350 עובדים זמניים ובמקביל יתוגברו 72 סניפי הרשת בכ-100 עובדים נוספים.