אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

laline(1)

ללין מתרחבת לארה"ב בהשקעה של 3 מיליון דולר

2010
קטגוריה: חדשות ישנות

במסגרת הסכם ה זכיינות, ב-3 השנים הקרובות יפתחו כ-18 חנויות של רשת מוצרי הטיפוח בסן פרנססיקו וב- Bay Area

 

 

ללין, חברה בת מקבוצת פוקס, ממשיכה להתרחב בחו"ל ועכשיו לארה"ב. רשת מוצרי הטיפוח חתמה על הסכם זכיינות עם חברה אמריקאית תחת השם Laline USA LLC. במסגרת הסכם הזכיינות, ב-3 השנים הקרובות יפתחו כ-18 חנויות ללין בסן פרנסיסקו וב-Bay Area, בהשקעה של 3 מיליון דולר. על פי דיווח החברה, עד סוף שנת 2010 צפויות להיפתח כ-3 חנויות.

Laline USA LLC נמצאת בבעלות אנשי עסקים פרטיים בארה"ב אשר בבעלותם חברת Z collection inc, רשת של גלריות לחפצי אמנות בסן פרנסיסקו והסביבה המעסיקה כ-30 עובדים. בראש החברה יעמוד עו"ד אורן כהן, ישראלי לשעבר המנהל את רשת הגלריות של החברה בסן פרנסיסקו.

הודעה זו מגיעה כחודש לאחר שהחברה הודיעה כי היא מתכוונת לפתוח 30 חנויות בבריטניה במהלך השנים הקרובות, כאשר על פי התוכנית 5 חנויות יפתחו כבר במהלך שנת 2010, במספר ערים מרכזיות ביניהן: לונדון, וולס, ליברפול, מנצ'סטר ועוד.

קבוצת פוקס מחזיקה ב-50% מהון המניות המונפק והנפרע של ללין. הרשת מונה 51 חנויות בישראל ו-4 חנויות באירופה – 2 בנורבגיה ו-2 ברומניה. במהלך שנת 2009 הציגה הרשת גידול של כ,30%- בעקבות פתיחת 12 חנויות נוספות ברחבי הארץ בהשקעה כוללת של 12 מיליון שקל.