אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

כיצד לבחור דשא סינטטי לחצר הבית?

2013
קטגוריה: חדשות ישנות

מי שרוצה למצות את הפוטנציאל הדקורטיבי והפונקציונאלי של פינות זולה חייב לשקול הוספה של דשא סינטטי לחצר הבית. היתרון הגדול ביותר של דשא סינטטי בא לידי ביטוי במינימום של פעולות תחזוקה והוצאות שוטפות.

עם תום ההתקנה של הדשא ניתן ליהנות ממנו יחד עם כל בני המשפחה, לפזר עליו את פינות הישיבה והזולות על פי העדפות אישיות, ולא לבזבז אפילו טיפת מים אחת או צריכת אנרגיה מיותרת. מעבר לכך, דשא סינטטי משנה לחלוטין את המראה של חצר הבית. הוא מתכתב עם פינות הזולה ויוצר אווירה טבעית ואנרגטית. הדשא משדרג את ערך הנכס, ויכול להפוך כל חצר משעממת לפלטפורמת משחק, אירוח, בידור ופנאי עבור כל בני המשפחה. אך כיצד כדאי לבחור דשא סינטטי לחצר ועל מה חשוב לשים את הדגש?

לגזור ולשמור: הטיפים שיעזרו לכם לשדרג את החצר

יש הרבה סוגים של דשא סינטטי, וכדאי לאסוף מידע לפני שמקבלים החלטה. ראשית, ההמלצה היא לערוך רשימה של סדרי עדיפויות. בדקו איזו פינת זולה תשתלב בצורה המושלמת בחצר שלכם ובחרו בהתאם את גודל הדשא. שנית, הגדירו את מסגרת התקציב על מנת להימנע מהוצאות בלתי צפויות. בהינתן המידע הזה תוכלו לברר לגבי הבדלים בין דשא סינטטי.

להלן מספר טיפים מעשיים, שיעזרו לכם לבחור דשא סינטטי לחצר, למרפסת או לגינה:

א. מפרט טכני – כל יצרן של דשא סינטטי משתמש במונחים מעט שונים, על מנת לתאר את המוצר. מבחינתכם בתור לקוחות, המפרט הטכני מספק את האינדיקציה הטובה והאובייקטיבית ביותר. בדקו במסגרת המפרט הטכני נתונים כגון צפיפות סיבי הדשא, סוג התפירה ואורך הסיבים. ככל שהצפיפות גבוהה יותר, כך איכותו של הדשא עולה.

ב. סוג השימוש – כפי שהוזכר קודם, הצרכים האישיים שלכם הם הדבר החשוב ביותר בעת בחירת דשא סינטטי. במידה ואתם מתכוונים להשתמש בדשא בתור מצע עבור רהיטי ישיבה ופינות זולה בלבד, תוכלו לבחור רמת צפיפות נמוכה יחסית. לעומת זאת, דשא עם ייעוד מגוון שאמור לשמש למשחקי ילדים, הליכה או סתם מנוחה צריך להיות גבוה ומאסיבי. התייעצו עם נציגי החברות המובילות, ואל תתביישו לגעת במשטח הדשא לפני הבחירה.

ג. התקנה – חלק בלתי נפרד מבחירת דשא סינטטי לחצר הוא ההתקנה. בעוד התקנה לא טובה מקצרת את חיי המוצר, התקנה מקצועית תאפשר לכם ליהנות מהדשא לאורך שנים רבות. על המתקין לדאוג לתעלות ניקוז ולשקול את מפגעי מזג האוויר הפוטנציאליים. ודאו כי פינות הזולה והישיבה ממוקמות בצורה נכונה, העדיפו איזור מוצל על פני משטח החשוף לשמש, ואל תשכחו לקבל תעודת אחריות.

לסיכום, בחירה של פינות זולה וישיבות היא רק ההתחלה של עיצוב מחדש בחצר ובגינה. התעניינו לגבי הוספת דשא סינטטי, ובחרו את המוצר האידיאלי עבור הצרכים, התקציב וההעדפות שלכם.