אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

Forever21

ילדים לנצח: גם פוראבר 21 מצטרפת לתחרות הסוערת בענף בגדי הילדים

2013
קטגוריה: חדשות ישנות

החברה השיקה בשלב ראשון קו בגדי ילדות בחנות שנפתחה לאחרונה בקריון בקרית ביאליק, ובעתיד מתכננת להשיק גם קו של בגדי בנים. מחלקות ילדים ייפתחו גם בסניפים בת"א ובירושלים
שחקנית הדיסקאונט הבינלאומית, פוראבר 21, נכנסת לשוק בגדי הילדים בישראל – מה שיגביר את התחרות בתחום הרותח, כך נודע ל"כלכליסט". החברה תשיק בשלב ראשון קו בגדי ילדות ובעתיד מתכננת להשיק גם קו של בגדי בנים. בחנות שנפתחה לאחרונה בקריון בקרית ביאליק, הושק ליין הבנות בקיר ייעודי שממותג תחת השם GIRLS ומעוצב עם לבבות.
לפתיחת החנות הגיעו אדריכלי החברה מחו"ל שצפויים לעצב מחדש גם את חנות הדגל של המותג בקניון עזריאלי, שם צפויה קולקציית הילדים להיכנס לחנות בעתיד. גם בחנות בקניון מלחה בירושלים, אחת משתי החנויות הנוספות של פוראבר 21 שייפתחו בתחילת 2014, תפתח מחלקת ילדים.
מחלקות הילדים בסניפים יהיו על שטח של כ־30 מ"ר ויציעו פריטים לילדות בגילי שנתיים עד 12 – מג'ינסים, דרך שמלות ועד תיקים לילדות. טווח המחירים ינוע בין 24 שקל ל־130 שקל. בעולם נעים מחירי הפריטים בין 1.80 דולר ל־7.80 דולר עבור פריטי בייסיק, בעוד הפריטים האופנתיים יותר עולים בין 11.80 דולר ל־19.80 דולר. ל"כלכליסט" נודע
כי בעונת האביב הקרובה תיכנס החברה העולמית גם לתחום של בגדי ספורט, בגדי ים ונעליים לילדות, והם יושקו במחלקות של החנויות ברחבי העולם ויגיעו גם לישראל.
קטגוריית בגדי הילדים מגלגלת בישראל 1.5 מיליארד שקל בשנה והיא מתחילה להיות צפופה, תחרותית ותוססת מאוד. זאת כיוון שכפי שנחשף ב"כלכליסט", חברת האופנה הספרדית מנגו תיכנס לקטגוריה בתחילת 2014 ותפתח בישראל 15 חנויות ילדים, רובן כחנות בתוך חנות, כשהראשונה תהיה בחנות מנגו בקניון איילון.
לאחריה יגיע לישראל מותג הילדים האמריקאי דה צ'ילדרנ'ס פלייס, שתייבא לארץ החל מחודש מרץ הקרוב קבוצת פוקס. באוגוסט האחרון נכנסה גם קסטרו לקטגוריה, ועד סוף השנה תפעיל 27 חנויות ילדים במתכונת של חנות בתוך חנות – נוסף לחמש חנויות ילדים עצמאיות שכבר פועלות כיום.