אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

payless1

חנות ראשונה של Payless Shoesource תיפתח בקניון אבנת בפ"ת

2011
קטגוריה: חדשות ישנות
קבוצת סקאל תפתח שבע חנויות של רשת הנעליים בתוך חודש – מאמצע חודש מרץ ועד אמצע אפריל.

 

 

קבוצת סקאל תפתח שבע חנויות של רשת הנעליים Payless Shoesource בתוך חודש – מאמצע חודש מרץ ועד אמצע אפריל, כך נודע ל"כלכליסט". עוד נודע כי החנות הראשונה תיפתח בקניון אבנת בפתח תקווה, ואחריה ייפתחו חנויות בקניון השדרה השביעית בבאר שבע, בדודג' סנטר בנצרת עילית, שתי חנויות בחיפה – בסינמול ובגרנד קניון, בקניון הזהב בראשון לציון ובסטאר סנטר באשדוד. בחודש יוני תיפתח חנות נוספת בקניון רחובות.

החנויות ישתרעו על שטח של 250 עד 300 מ"ר, בהשקעה ממוצעת של 700 אלף שקל לחנות. עד כה חתמה קבוצת סקאל על 12 חוזים לפתיחת חנויות. עד סוף השנה ייפתחו בין 15 ל־20 חנויות, ובתוך חמש שנים צפויות להיפתח כ־60 חנויות.

עוד נודע ל"כלכליסט" כי בחוזה בין קבוצת PLG האמריקאית, בעלת רשת Payless הבינלאומית, לבין קבוצת סקאל, ניתנה לחברה העולמית האופציה לרכוש

בתום חמש שנות פעילות בישראל עד 49% ממניות החברה־הבת שהקימה סקאל להפעלת רשת הנעליים. "רציתי לתמחר את הנעליים במחיר שהן נמכרות בארה"ב, וזו משימה שלא קל לעמוד בה", אמר ל"כלכליסט" סולי סקאל. "שכנעתי את Paylessלראות בנו כשותפים ולהרוויח איתנו מהמכירות, ולכן אנו קונים מהם בעלויות שלהם ומתחלקים עמם ב רווחים. אנחנו משלמים להם אחוזים מהמחזור. הכוונה שבעוד חמש שנים, לאחר שנבסס את העסק, Payless העולמית תיכנס כשותפה, והכנסנו את זה כסעיף בחוזה מולם". קבוצת סקאל תייבא לארץ 650 מכולות בשנה, כאשר כל מכולה מכילה עד 10,000 זוגות נעליים.