אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

sakal_DutyFree_1

חוזרת לים: סקאל תפעיל את חנויות הדיוטי פרי באוניות של מנו ספנות

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
12 שנים אחרי שנדחקה על ידי ג'יימס ריצ'רדסון, נודע כי החברה חוזרת לאוניות הנופש ותפעיל 5 חנויות

 

 

חברת לים, מקבוצת סקאל, תחליף את ג'יימס ריצ'רדסון בהפעלת חנויות הדיוטי פרי באוניות הנופש של חברת מנו ספנות.

לאחר 12 שנים שבהן ג'יימס ריצ'רדסון הפעילה את החנויות הצליחה קבוצת סקאל, שהפעילה בעבר את החנויות הללו, לחזור ולהפעיל אותן. מדובר בשתי ספינות שמפעילות חמש חנויות – בספינה גולדן איריס יש שלוש חנויות וברויאל איריס שתי חנויות.

לדברי חיים סקאל, סמנכ"ל בחברת לים, "מחזור המכירות המוערך מהפעילות בשתי הספינות עומד על 5 מיליון דולר, בעונת ההפלגות שמתחילה במרץ ונמשכת עד נובמבר". לדבריו, "הצלחנו באמצעות משא ומתן לשכנע את החברה לחזור לעבוד איתנו".

לים תמכור בחנויות של האוניות בשמים, סיגריות ומשקאות חריפים. כמו כן תפתח החברה מחלקות לממכר שעונים, משקפיים ואלקטרוניקה, ובנוסף תיפתח חנות של אמפוריום שתמכור ללא מכס את מותגי ההלבשה שמייבאת סקאל – טימברלנד, ראלף לורן, נאוטיקה וטומי הילפיגר.

גולדן איריס ורויאל איריס מאכלסות כ־1,000 איש. בגולדן יפעלו שלוש חנויות על כ־250 מ"ר שיחלו לפעול באמצע חודש מרץ, וברויאל איריס שתי חנויות על כ־200 מ"ר שיחלו לפעול במאי.

לים, זרוע הדיוטי פרי של קבוצת סקאל, מפעילה חנויות דיוטי פרי בנמלי הים בחיפה ואשדוד. בנוסף החברה מוכרת לדיפלומטים ולשגרירויות וכן לכוחות הרב־לאומיים ומפעילה שתי חנויות שוקולד ודברי מתיקה בדיוטי פרי בנתב"ג. לים היא גם ספקית מזון וציוד טכני לאוניות משא שפוקדות את ישראל.

 

מעוניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן