אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

hazihinam1

זכי שלום פותח רשת בתי מרקחת בסניפי חצי חינם

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
לאחר שהמשא ומתן לפתיחת סניפי ניו־פארם בסניפי חצי חינם נכשל, החליט זכי שלום לשתף פעולה עם רשת בתי המרקחת החדשה פנו־פארם.

בלעדי ל"כלכליסט": זכי שלום, בעלי רשת חצי חינם, פותח בתי מרקחת בסניפים. ל"כלכליסט" נודע כי שלום יקצה שטחים לרשת בתי מרקחת חדשה הפועלת תחת השם פנו־פארם בתוך כל סניפי חצי חינם. פנו־פארם היא רשת שהוקמה על ידי שני רוקחים צעירים, בני הדודים אבי ואריה יוסיפוב, ומוכרת מעבר לתרופות בעיקר מותגי דרמו־קוסמטיקה, ביניהם ד"ר עור, סבוקלם ולאוקסיטן.

בית המרקחת הראשון נפתח בסניף החדש של חצי חינם בהוד השרון על שטח של כ־80 מ"ר. הסניף החדש הוא חלק מקניון שרונים שנפתח לאחרונה באזור

התעשייה נווה נאמן, ובקניון פועל גם סניף של רשת ניו־פארם. שלום, שניהל מו"מ על פתיחת חנויות ניו־פארם בסניפי חצי חינם, מתחרה בה כעת בשתי קטגוריות דומיננטיות: מחלקת מוצרי תינוקות ותרופות ומוצרי דרמו־קוסמטיקה. בכניסה לסניף חצי חינם אף מוצע לקונים שירות איסוף תרופות – שליחת מרשמים באמצעות דייל פנו־פארם ואיסוף התרופות ללא תור בתום הקניות בחצי חינם.

ל"כלכליסט" נודע כי בקרוב ייפתח סניף נוסף של בית המרקחת בכניסה לחצי חינם בחולון, על שטח שבו פעלה חנות סולתם. בימים אלה משופצת החנות שתוסב לבית מרקחת. הסניף השלישי של פנו־פארם ייפתח בחצי חינם בראשון לציון, ולאחר מכן תורחב הפעילות לכל שבעת סניפי הרשת.

שלום אישר את הידיעה ומסר: "ניהלנו מו"מ שלא צלח עם רשת ניו־פארם. הם לא הסכימו לשלם את הסכום שדרשנו עבור השכירות של הנדל"ן, ואז קיבלנו הצעה מהרוקחים הצעירים שמתכננים להקים רשת חדשה גם מחוץ לחצי חינם. חשבנו שלא יזיק שנפתח בית מרקחת בסניפים. אני שמח לתת להם את התמריץ הראשוני להתקדם".