אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

hamashbir

המשביר תובעת מאופיס דיפו 86 מיליון שקל

2013
קטגוריה: חדשות ישנות
לאחר שהרשת העולמית תבעה ממנה 51 מיליון שקל, המשביר טוענת ל"מעשים חמורים" של הרשת

 

 

קבוצת המשביר הגישה לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב תביעה שכנגד בהיקף של 86 מיליון שקל נגד אופיס דיפו העולמית. זאת לאחר שבסוף ספטמבר הגישה אופיס דיפו העולמית תביעה של 51 מיליון שקל נגד המשביר בטענה כי לא עמדה בהתחייבויותיה לתשלום התמלוגים בגין השימוש בקניינה הרוחני.

בתביעתה טוענת המשביר כי נגרמו לה נזקים בשל "המעשים החמורים והפסולים" של אופיס דיפו העולמית במסגרת העסקה לרכישת מניות חברת אופיס דיפו ישראל (בהקפאת הליכים) ולאחריה. בתביעה נאמר כי במסגרת המשא ומתן לכריתת עסקת הרכישה שהושלמה בדצמבר 2010 הוחלפו מצגים שונים בין הצדדים. לדברי המשביר, ככל שבדיקת הדברים וחקירתם העמיקה, כך נתגלו עוד ועוד נתונים אשר בהצטברם יחד יש כדי לבסס חשד סביר כי "לא טעות עמדה ביסוד המצגים והנתונים שהוצגו לה כי אם מצגי שווא ביודעין, ניהול משא ומתן שלא בתום לב, לא בדרך המקובלת, תוך הצגת מצגי שווא והטעיה בוטה העולה כדי תרמית של ממש".

המשביר מבקשת מבית המשפט להצהיר כי מערכת ההסכמים בכללותה בטלה ומבוטלת, ולחייב את אופיס העולמית להשיב לה את כל התמורות והסכומים שקיבלה מהמשביר בגין עסקת הרכישה. לדברי המשביר, רק מטעמי אגרה בלבד היא אינה תובעת את מלוא הנזק שנגרם לה המוערך במאות מיליוני שקלים, ואולם היא שומרת על זכותה לתקן את סכום תביעתה בעתיד.

 

מתעניין/ת ברכישת זיכיון? לחץ/י כאן