אינדקס זכיינות

פתח עסק משלך תחת מותג מוביל

gapnew1

המחאה החברתית הועילה: גאפ חוזרת ללוגו הישן

2010
קטגוריה: חדשות ישנות
בשבוע שעבר השיקה החברה לוגו חדש שגרר מיד ביקורות. נשיא גאפ צפון אמריקה: "עקבנו אחרי התגובות, שמענו אותם חוזרים ואומרים שהלוגו הכחול קרוב לליבם והחלטנו לעשות זאת".

 

 

ענקית האופנה גאפ, החליטה לאפסן את הגרסה החדשה ללוגו שלה, לאחר שהניסיון למיתוג מחדש עורר מחאות רבות ברחבי האינטרנט. החברה האמריקאית, שלה סניפים במדינות רבות ברחבי העולם, השיקה את הלוגו החדש רק לפני שבועהלוגו החליף את הכיתוב הלבן הידוע על רקע כחול, בגרסה החדשה המילה גאפ הייתה כתובה באותיות קטנות יותר בשחור, ומלבן כחול שורטט מעל האות P.

אולם ה מבקרים לא היו מרוצים, ופנו לרשתות החברתיות ולפורומים מקוונים אחרים בדרישה להחזיר את הלוגו המסורתי והמוכר בעולם.

"מאז שפרסמנו בשבוע שעבר באתר שלנו גרסה מעודכנת יותר של הלוגו, קיבלנו מטח של תגובות מלקוחות ומקהילת האינטרנט", הודיע מארקה הנסן, נשיא גאפ צפון אמריקה.

"הקשבנו ועקבנו אחר כל התגובות…שמענו אותם חוזרים ואומרים שהלוגו הכחול קרוב לליבם, והם רוצים אותו בחזרה. לכן החלטנו לעשות זאת – נחזיר אותו בכל הערוצים", הוא הוסיף בהצהרה שפורסמה אף היא באתר.

"למדנו הרבה תוך כדי התהליך", הוסיף הנסן. "וברור לנו שלא פעלנו בדרך הנכונה. אנחנו מכירים בכך שפספסנו את ההזדמנות להתחבר לקהילת האינטרנט. יכול להיות שיגיע הזמן לשנות את הלוגו שלנו, אך אם וכאשר הזמן הזה יגיע נפעל באופן שונה".